Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan segíthetek abban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetek abban, hogy felejtse el a múltam?

Figyelt kérdés

Nem voltam a múltban szent nő. Az előző párkapcsolatom miatt, kerestem az igazit (ez idő alatt 3 férfivel voltam). Most másfél év után úgy érzem megtaláltam az igazit. Minden tökéletesen működött, míg meg nem tudta az első két férfit, akikkel voltam. Nyilván veszekedtünk ezen, majd kibékültünk. A párom exe betegesen ránk van állva, és próbál rólam mindenkit kideríteni... Kiderítette a 3. férfit, és ezt elküldte a páromnak. A páromnak nem mertem elmondani az igazat, mert ezt a férfit utálja. Én beszéltem azzal a férfival, akivel megtörténtek a dolgok, és megbeszéltük, hogy mindent tagadunk, hogy ne emiatt legyen vége a kapcsolatunknak. Lebuktam, rájött, hogy hazudtam. Szakított velem. Azóta mindig próbálkozom, mert nem tudom elfogadni, hogy a múltbeli eseményeken rágódik. Megváltoztam, nem vagyok olyan, mint akkor voltam. Tiszta szívemből szeretem. Ő is szeret, de elmondása szerint, ezeket látja maga előtt, amikor beszél velem telefonon, és elmegy a kedve tőlem. Azt mondta, hogy akkor lesz velem, ha át tudom ezen lendíteni. Elég kilátástalan a helyzet...

segítsetek kérlek. Mit tudok tenni, vagy mondani, amivel ezt segíteni tudom?

Nagyon fontos ez az ember, szerelmes vagyok belé. És megváltoztam, ő viszont a múltból indul ki. Hogyan tudhatnád visszaszerezni a bizalmát?



2020. márc. 29. 01:47
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Nem kellenek az ócsároló kommentek! A segítségeteket várom!
2020. márc. 29. 01:48
 2/30 anonim ***** válasza:
11%
Honnan tudod, hogy tényleg megváltoztál? Csak mert az annyian mondják, hogy érthető valahol, ha valaki nem hiszi el.
2020. márc. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy ezeket a dolgokat megbántam és szégyellem a múltat. Vele komolyan tervezek. Nem szeretném egy ilyen múltbeli hülyeség miatt hagyni...
2020. márc. 29. 01:50
 4/30 anonim ***** válasza:
22%

#3


Az a "baj", hogy ezt bizonyítanod kell. Nem jó előjel, ha előtte egy csélcsap karakter voltál, de nem menthetetlen. Csak kell egy kis idő, amíg el tudja hinni, itt most ki kell várni a bizalmat.

2020. márc. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Hogyan szerezhetném vissza a bizalmát? Nekem ez tényleg fontos, vele szeretnék tervezni...
2020. márc. 29. 01:54
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de mit jelent az, hogy nem voltál szent? Mi a baj az előző 3 pasiddal? Ez így nem igazán áll össze.
2020. márc. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
17%

"Oké, de mit jelent az, hogy nem voltál szent?" azt jelenti szerelmi bánat következtében szire-szóra odadobta magát mindenféle jöttmentnek, "keresem a szerelmet" felkiáltással.

Majd mivel megtalálta a szerelmet és tisztában volt azzal, hogy komoly értékcsökkentő tényező rá nézve ahogy a dolgait intézte eddig, eltitkolta őket, emellett "értékesnek" hazudta magát. Ez kiderült, így a megtalált szerelem most kihasználva és becsapva érzi magát, hozzáteszem jogosan, mert valszeg ferrari kasznit kapott a "pénzéért" lada motorral, ferrari áron.


Kérdező. Ha azt akarod, hogy lássák változtál, akkor kénytelen vagy megmutatni, hogy mihez képest. Ha pl egy szenny voltál és hazugsággal/sumákolással kezdessz, nehéz elhinni, hogy változtál. Véleményem szerint ez már sajnos/nem sajnos el van cseszve, te most csak elnézést kérni és várni tudsz, a többi a hapinak a meccse.


A jövőben legyél okosabb és ha KOMOLYAT keresel, viselkedj te is komolyan és mondd el az igazat. A múlttal nem lehet mit csinálni, csak megismerni, felvállalni, elfogadni, tanulni belőle...hozzád tartozik ugyan úgy, mint a kezed vagy a lábad. Azokat sem dugdosod.

2020. márc. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
69%

Ez a pasi nem az igazi, illetve nem érdemes vele foglalkozni.

Ez tipikusan az az eset, amikor az a pasi várja el, hogy szűz legyél, aki előtte fizetős ku.rvákhoz járt, és elfelejti elmondani.

Gondold végig: mégis ő az, akinek az exe gondot okoz, keveri nálatok a cart. Az nem zavar, hogy ő minden idegbeteg pichát faxra húzott, és most arra se képes, hogy leàllítsa? Ő se szent ám! De neki "lehet", mert a férfinek ez csak tapasztalat, te meg egy mocskos ri.bi vagy, mert szeretsz szexelni.

Hát akkor keressen ez tiszta szentet, aztán hisztizzen 10 évig, hogy a felesége egy fapina, aki nem akar dugni, de nem tud válni, mert nem akar gyerektartást fizetni. Ez lesz a sorsa.

Te meg lépj tovább, és hagyd a fenébe. Majd találkozol olyan férfival, akit nem a múltad érdekel, nem lóg rajta az exe, kiáll melletted az exével szemben, és inkább értékeli, hogy szereted a szexet, és jól ki is használja.

Ezt a fatökű gyökeret meg hagyjad, nem járnál jól vele. Régen rossz, ha az exe véleménye többet nyom a latban, mint amit irántad érez, és amilyen ember vagy.

2020. márc. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
17%
Hát, az én volt barátnőm is most kezd bele abba, amin Te már végigmentél, keresi az igazit, csak hát addig b aszatja magát, remélem ő is így besz opja majd.
2020. márc. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
74%

#9: Akkor szopja be, ha lehorgonyzok egy ilyen bigott... mellett, aki szerint az a nő, akit megdugtak, az értéktelen és mocskos. Aztán csodálkozik, hogy pár hónap után miért nem nézi a pasija kutyába se. Hát ezért...mert megdugta, bemocskolta, lealázta.

Aki így gondolkodik a szexről, az nem alkalmas kapcsolatra.

2020. márc. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!