Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moohikan kérdése:

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány akivel már jó ideje barátságban vagyunk.Sokat beszélgetünk, jól elvagyunk, ha itt van filmezünk, beszélgetünk. A helyzet az, hogy így fél év távlatában úgy érzem ,hogy több is lehetne köztünk mint barátság. A kérdésem az, hogy mit tegyek most? Adjam tudtára, hogy többet érzek mint egy szokványos barátság? Vagy nyomjam el ezt az érzést?! Ő most 18 én meg 27, azt hiszem, vagyis úgy gondolom, hogy a korkülönbség nem éppen előnyös dolog. Picit soknak gondolom, de annyira magával tud ragadni, a személyisége és azok a szép barna szemei...igen, lassan kicsúszik a talaj a lábam alól.! Hogyan tovább szerintetek?

Korrekt válaszokat szeretnék! Köszönöm szépen! :)



2020. márc. 29. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érzed, hogy bármennyire is vonzódik hozzád? Ezt azért nem annyira lehetetlen kitalálni. Ha full barátian tekint rád, csak el fogod ijeszteni magadtól. Amúgy próbálj meg bókolni neki, amikor nálad van, pl. filmeztek, érintsd meg a kezét, vagy söpörd le a haját a válláról, és közben figyeld, hogy megijed-e tőle - olyan szempontból, hogy ha nem jössz be neki, tuti megijeszti, hogy most szétbarmolod a barátságotokat. Egyébként ha valami nagyon hülye reakciója lenne, akkor rögtön fel tudod vezetni a témát, hogy nézd, egyre jobban vonzódom hozzád... De csak lazán is szexin, semmi lúzerség! Az jön be nekünk :D
2020. márc. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*és
2020. márc. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ilyenkor nyilván megvan annak az esélye, hogy ha kitálalsz, akkor vége mindennek. De talán az lenne a legtisztább, ha elmondanád neki, mi jár a fejedben. Egyébként ennél nagyobb korkülönbséggel is élnek együtt emberek, és ha jól meglennétek együtt, akkor át lehetne hidalni azt a 9 évet. Amúgy ő sosem utalt arra semmilyen formában, hogy hogyan gondol rád, nem közeledett hozzád? Nem mondta, hogy van-e pl. kiszemeltje?
2020. márc. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem nagy korkülönbség.

Elég hosszú ideje jártok össze ahhoz, hogy most már lépj.

Kizárt, hogy nem vette észre a rezdüléseidet.

27 éves férfinek ne kelljen már megmagyarázni.

2020. márc. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. Nem tudom pontosan, néha úgy érzem, hogy vonzódik néha meg teljesen közömbös. :/

3. Elméletileg próbálgat pasizni, eleinte én próbáltam neki segíteni, hogy legyen egy pici önbizalma. (tudom, én sem értem magam)

4. Igen, én is erre gondoltam, csak észrevette, hogy próbálkozom óvatosan, (azért nem merek ajtóstól a házba rontani.. :(, de igyekszem lassan tudtára adni.


Köszi mindenkinek! Rendesek vagytok, hogy próbáltok segíteni! :) ment a zöld pacsi!

2020. márc. 30. 16:53
 6/6 A kérdező kommentje:
1 válaszoló. Lazán és szexin egyszerre? :D ajjaj ebből baj lesz :D én lazának laza vagyok, de szexinek nem mondanám magam :D Azért köszi. Majd írok még, hogy hogyan alakult a dolog :) egyébként arra is gondoltam, hogy írok neki egy levelet, igen egy levelet (úgy érzem így picit személyesebb lenne az egész) de lehet nem a legjobb ötlet. Azért féltem a barátságunkat.
2020. márc. 30. 16:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!