Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan gondolja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Anyukám és apukám fiatalon jöttek össze. Mindig romantikus filmeket és sorozatokat néztem. Hiszek a szerelemben és abban, hogy tényleg lehet valakit a saját életünknél is jobban szeretni. 4 kapcsolatom volt eddig: 6 hónap, 9 hónap, 2 év 19 nap és jelenleg - 1 év 8 hónap. A 2 éves párkapcsolatom után voltam együtt egy sráccal 3 hetet, de nem működött, mert hamar mentem bele. A barátaim beszéltek rá, hogy megérdemlem a boldogságot, hogy szeressenek. Mivel elég rossz lelki állapotban voltam, ugyan is az előző barátok napi szinten bántott. A mostani barátommal nagyon jól indult a kapcsolatunk. Imádott és én is őt. Persze idővel már elmúlt a friss szerelem és átment a jól megvagyunk és szeretjük egymást kategóriába. De jött a fordulat. Megismert egy srácot, aki a haverja lett. Jogosítvány ... autózás, száguldás, alkohol, stílus váltás. Elviseltem, mert szeretem. Egyre több haverja lett. Mind single. Csak neki van “hosszú párkapcsolata” a mostani nagy haverja napi számban eszi a csajokat. Minden nap mást hülyít és dug meg. Ez addig fajult, hogy a barátomat is bele keverte és együtt hülyítették a csajokat. Azt mondta csak nevettek az egészen és sose cserélne le egy ilyen nyomorult lányokra. Persze van, hogy megkapom tőle: még meg kell dugnom mást is. - mivel én voltam neki az első - szokott ilyeneket mondani. Meg hülyíteni egymást, nevetni, hogy “huh más csaj illatod van” stb... de van mikor átmegy már nem viccesbe, mert az ember elgondolkodik, hogy vajon tényleg viccből mondja e. Tegnap azt mondta, egy K vagyok, ha szakítunk úgy is mond nekem valaki 2 kedves szót és szét teszem a lábamat. Velünk is ez volt. — A 2 éves párkapcsolatomba erőszakkal volt meg az elsőm, másfél év után — Aztán rá nem sokkal megismertem a mostani barátomat, aki a tenyerén hordozott és megígértem magamnak, hogy újra megpróbálom és, ha lesz valaki, azt tényleg nagyon fogom szeretni. 1 hónap után oda adtam magamat. Tegnap ezt hozta fel, hogy ő is mondott nekem 2 kedves szót és már szét tettem a lábamat. Ez most nagyon szíven ütött. Persze megint megkaptam, hogy csak viccelt. De nekem ez sok volt. Nagyon szeretem és olyan nehéz elhinnem, hogy ezt feltételezi rólam. Mindent megteszek neki, minden nap ágyba reggeli, munka előtt kávé, ha kocsit vagy motort szerel - kaja, pia, segítek - vacsora. Minden nap szeretgetem és minden nap hiányzik amíg nincs velem. Nem tudom, hogyan kezeljem ezt a mondatot. Segítsetek kérlek. :( Ne vegyem komolyan? Vagy valóban ezt gondolja rólam?

2020. márc. 30. 12:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 20/L a barátom 18/F
2020. márc. 30. 12:53
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy istenes maflással kellett volna kezelned. De majd legközelebb.... ha lesz legközelebb.

Tuti a haverok hatása amúgy, de nem kellene engedni neki.

2020. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneket viccből se mondanék a páromnak. Ha igen, elvárnám, hogy kidobjon.


Ez idővel csak rosszabb lesz. Én a helyedben kidobnám. Nézz magadba, rakd lelkileg magad rendbe, és ha ez megvan utána ismerkedj. :)

2020. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A srácnak kinyílt a csipája, rájött, hogy nem is olyan nehéz csajozni. Így már nem vagy neki olyan fontos, mint voltál.
2020. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Úristen....

Te ennyire semmibe nézed magadat!?

Egy igazi idióta a párod!

Légyszi , ne cseszd már el az életed , becsüld magad , és senkinek ne engedd hogy alázzon. Mert a a párod most azt teszi veled!

F37

2020. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dobd ki minél előbb, még ekkora gyökeret... és sajnos ez csak rosszabb lesz.

Értékeld magad annyira, hogy ettől jobb jár neked. Fiatal vagy simán találsz jobbat és messzire kerüld az ilyet.

2020. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyet nem mondanék viccből se mi lesz később hogy fog veled bánni. nem szabad eltűrni el kell küldeni.
2020. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!