Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyszerű férfiként, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű férfiként, mennyire hihető, hogy szeressen engem egy szép nő?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok vonzó férfi. Mackós alkatú, 180 magas, 48 éves, az arcom viszont nem ronda. Vagyonos sem vagyok, egyszerű, néha már szinte unalmas, átlagos életet élek. Sokat csalódtam a nőkben. Ezáltal a hitem megingott a párkereséssel kapcsolatban.

Nemrég újra találkoztam egy rég nem látott szomszéd lánnyal, aki valami fantasztikusan néz ki. Akárcsak Gal Gadot színésznő. Mindig kedveltem őt. Nem csak a megjelenése, a természete is imádni való. Régi barátként fogadott, mintha csak pár napja nem láttuk volna egymást. Mintha egy filmben lennék, úgy érzem magam azóta. Megfogta a kezem és azt kérte, soha ne engedjem el többé. Pár hete együtt vagyunk.

Valahogy nem tudom elhinni mindezt. Nagyon álomszerű!

Mit akarhat tőlem, mit lát bennem egy szép, bájos természetű, nálam 12 évvel fiatalabb nő? Hozzám képest mozgalmas, lendületes életet él. Olyan körökben mozog, amit én elképzelni sem tudok, nem is illenék oda. Mégis, hogy jövök én a képbe?



2020. márc. 31. 11:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Sodródj az árral Te szerencsés!

Vigyél neki minden nap reggelit az ágyba!

2020. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Örülj neki és engedd el magad kicsit. Elvégre nem benne csalódtál. A csalódásaid meg legalább segítenek abba, hogy mire figyelj oda.
2020. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
Lehet végre rájött, hogy ugyanúgy mint a nők 90%-a, pont saját magát szívatta meg eddig a párkeresési szokásaival, és ideje lenne már értékelni egy normális, rendes pasit, akivel meg lehet állapodni.
2020. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Én nem rosszindulatból mondom, de ne vegyél mérget a kapcsolatodra. Ez még csak az eleje, ha megérzi hogy unalmas vagy, lelép.
2020. márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkinek van specifikus zsánere és az előzetes életéből bőröndje. Nem gépek vagyunk, akikre csupa csekély mértékben hat a környezetük. Millió oka lehet amiért téged választott most.
2020. márc. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy szerencse kell hozzá.
2020. márc. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az egész történetnek erősen kamuszaga van.
2020. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora kamut istenem, nem unod még?? A múltkor még 38 voltál és 160 magas :"D A többi stimmel...
2020. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
#8 ja én is emlékeztem vmi hasonlóra, de nem voltam benne biztos, hogy ugyanaz a regényíró áll a háttérben 😂😂😂
2020. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek!!!! Én mindigy gyönyörü nökkel jöttem össze. (Ha te a szerelmedet nem látod gyönyörünek -MINIMUM!!! - akkor veled van a baj.
2020. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!