Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha bizalmatlan vagYok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha bizalmatlan vagYok?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult az amit erzek probalom ugy leirni hogy ne bolondnak titulaljatok egybol..


Majdnem egy eve egyutt vagyunk, egyutt elunk jo minden. De a kezdetektol fogva folyamatosan kepben volt van az exno, addig a szintig ha az utcan talalkoznak beszelnek par szot ennyi ez nagyon ritka volt ezido alatt talan ketszer tortent ilyen. Itthoni dolgokat is kikellett szelektalnom amik szamomra zavaroak voltak. Par dologban ezzel az exes csajozos hapsizos temaban nem ertettuk egyet mi ok es mi nem a masiknak.

En nagyon bizalmatlan termeszet vagyok ugy, hogy ezt nem teszem szova de ha ramjon valami az istenert sem tudom kiverni a fejembol ha veletlenul semmittevesbs kezdek es elkezdek kattogni.

Plussz az ismerkedesunk elejen voltak olyan dolgok amiket nem pont ugy meselt el ahogy kellett volna ha mar feljott temanak. Ilyen tortenet pl az h volt egy kozos no ismerosunk akivel anno regen osszejartak, majd mikor feljott ez temanak koztunk mikor osszejottunk ezt letagadta. En elfogadtam azt amit mondott szamomra lenyegtelen kiket kurogatott, majd par hettel kesobb a telefonjba mikor kepeket neztunk egyutt meglattam ennek a nonek tobb meztelen fotojat.... (termeszetesen joval korabbi datummal kuldve..) akkor jol ki is keltem magambol mert nem az idegesitett fel h dugtak hanem az h hazudott, raadasul ilyen “”””indokolatlan””” dologban.


Es ebbol arra raterve h hosszu honapokig engem zavart az exno gondolata is, meg ha evekkel korabban is szakitottak, tobbszor vitaztunk ezen most legutobb nem is olyan reg. Tudom h nincs koztuk semmi, de valahogy megis motoszkal bennem valami leirhatatlan dolog amire nem tudok szot hasznalni.

Ilyenkor ha mar kesobb jon haza egybol az jut az eszembe h lehet nem is ott van amit mondott.....aztan a kovetkezo pillanatban meg mar visszaterek a normalis gondolkodasomhoz mert nem vagyok feltekeny tipus es ugyis lebukik az ilyen ha valaki megcsal teljesen mindegy...

de engem ebben nem a megcsalas tenye idegesit hanem ez a minimalis bizonytalansag amit gerjesztett a exno temakkal e shozzaallasaval....


Remelem ertitek lehet furcsa, de nem is tudom leirni egyszerubben az ami az agyamban jatszodik. Nem feltekeny vagyok, hanem bizonytalanul bizalmatlan 🤔


2020. márc. 31. 22:17
 1/4 A kérdező kommentje:

Es meg a nyi kiegeszites h vannak olyan furcsa dolgai ami csak o szerinte normalis az exnovel kapcsolatban

De, en elmondtam h engem ez zavar es ertekelnem ha miattam ezt befejezne. O rabolintott erre, de megis az is elgondolkodtato h h kepes igy hozzaallni???

(Tobb evig egyutt voltak es olyan helyzeteket es veszekedeseket meselt el ami kozuk zajlott h en nehezem hiszem el h valakik ezek utan meg kepesek egyaltalan koszonni a masiknak az utcan nem hogy meg a masik maganeleterol beszelgetni. )

2020. márc. 31. 22:26
 2/4 anonim ***** válasza:

" De a kezdetektol fogva folyamatosan kepben volt van az exno"


Na, innen nem is olvasom tovább, a hiba egyértelmű. Ha egy kapcsolatban bármelyik félnél jelen van az a exbarát vagy exbarátnő, az régen rossz. Kritikus hiba, ilyen esetekben menekülni kell a közeléből, mert a vége tuti valami szar lesz. Itt is olvasatlanul sejtem, hogy nem lett/lesz jó befejezése ennek. Hacsak el nem takarította végelegesen az exet. Exekkel nem szabad jóban lenni, maximum semleges viszonyban. Utálni se szabad, mert az érzelem. Csak a semlegesség, esetleg vagy némi régi nosztalgia vagy undor, attól függően, hogyan lett vége.

2020. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"egyutt elunk jo minden"


Majd több bekezdésben ecseteled hogy mennyire nem jó. Fel kell ismerni ha valami nem működik és gázosnak érződik, itt pedig az elején megkaptál minden vészjósló jelet:


- tartja az exével a kontaktot, meztelen képeket tart róla, megtartotta a cuccait

- ellentétes a véleményetek a volt partnerekhez való hozzáállásról (bárhogy akarhatod, nem fogja megváltoztatni, mert neki más a normális)

- hazudott neked többször is


Innentől azzal hogy benne vagy ebben, folyamatosan egyre bizonytalanabb leszel és az önbizalmad is egyre inkább rombolódik (ami alapból úgy tűnik hogy nem volt magas). Ami most folyik, az mérgező irányba tereli a kapcsolatot, amit mindkettőtök érdeke elkerülni.


A bizalmat nem tudod csettintésre érezni, ahhoz a másiknak is úgy kéne viselkednie. Más értékek szerint éltek, nem úgy tűnik hogy a megfelelő ember mellett lennél.

2020. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Felreerthetoen irtam, a meztelen fotok nem a hosszu kapcsolatabok vannak hanem a volt szexpartnererol. Elvetve evekre visszamenoleg voltak fotoi a exnojerol is de, mondta h eltunteti.

Az azert nem annyira erdekelt mert a telefon mindenki maganugye en ezt csak veletlenul lattam meg. Volt kepeket en se mindet torlok ki de nagOn nehezen veszem ra magam h rapkaoljam egy oendrivera a telefonomrol.


Itt a kamuzas volt a fo szempont ami zavar es h exekkel valontemaban teny h nem igazan ertunk egyet.


A volt nojenek is mar konoly kapcsolata van szerintem mar a gyerekuk is megszuletett ez ido alatt.

Es itt nekem nem az gondom h osszeszuri e vele a levet mert nem hanem itt hozzaallas problemaim vannak amik engem zavarnak..

2020. ápr. 1. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!