Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Merrefelé és hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merrefelé és hogyan lehet ismerkedni 30as férfiakkal, akik nem aktív tagjaik a közösségi médiának vagy netes ismerkedésnél nem terelnek egyből a facebook felé?

Figyelt kérdés

Nőként nagyon meguntam az első öt percben facebook felé terelő férfiakat, mindegyikkel azt tapasztaltam, hogy velem egyidőben rengeteg beszélget más nőkkel, elhanyagolva engem több napig is (akkor is, ha én is kezdeményezek náluk, tehát nem csak azt várom, hogy ők írjanak), tehát vagy nem illek össze szenvedélyes, lendületes nőként ezekkel a csávókkal vagy nagyon komolytalanok.

Az érdekelne, hogy merrefelé lehet ismerkedni közösségi oldalakon nem aktív férfiakat minőségi barátság vagy érzelmes párkapcsolat szempontjából. Előre is köszönöm. 34N.



2020. márc. 31. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
kár, hogy nem vagyunk egykorúak, én is hasonló kapcsolatot keresek vagy barátságok nőkkel :) 25F
2020. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
És azzal mennyivel leszel előrébb? Akárhol beszélgethet más nővel. Próbálj olyan érdekes lenni, hogy ne akarjon mással beszélgetni!
2020. márc. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Mindenütt lehet ismerkedni,itt is,próbálkozni kell én is ezt teszem.44F
2020. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Már bocsánat de elég rosszul gondolkodsz.


A problémád egy marhaság.


A vége mindig ugyanaz lesz, akárhány éves is valaki.


Megnézitek egymást, és eldöntitek találkoztok e. Ennyi.


Mi a baj a facebookkkal? Úgy is látni akarjátok egymást, és a facebook ergo messenger egyszerűbb és gyorsabb mint emailezgetni vagy fórumon írkálni

2020. márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

#2



Ja, legyél érdekes, hazudj, találj ki kamu-anekdotákat, és legyél amolyan modern Háry János. Ez zseniális ötlet, valóban.

2020. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Most biztosan megkapom a lepontozást, de számomra kissé kisajátításra hajazónak tűnik a hozzáállásod (rajtad kívül neten ne beszélgessen mással, ne "hanyagoljon" téged napokig). Miért kellene bárkinek is megtiltani, hogy másokkal is kommunikáljon? Ez még nem halálos bűn. Szerinted a való életben sincs olyan, hogy miközben veled ismerkedik, aközben másokkal is beszélget? És ettől rosszabb lenne valaki másoknál?
2020. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

#6


Komolyabban ismerkedni egyszerre csak egy emberrel kellene (mindkét nemre értve), beszélgetni meg bárkivel lehet.


A napokra elhanyagolástól való félelem meg... Nem is tudom, ez azért nem olyan durva dolog azért, hogy valaki olyannal akit kedvel napi szinten beszéljen egy kicsit, írásban vagy szóban. Sokat tud jelenteni.

2020. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mennyi idősök vagytok (tudom, hogy van egy 44 éves firfi is, köszi a választ), de ennek a kérdésnek a lényeges pontjai:

- "az első öt percben",

- "velem egyidőben más nőkkel is beszélget",

- "elhanyagolva engem több napig"

- gyárszalag szagú Szándékúnak tartom ezt a típusú kommunikációt az ismerkedésben. Tehát ezekre a fontos pontokra alapozva szeretnék válaszokat kapni, nem tereléseket. Azzal nincs megoldás, ha a facebook-ot vagy méginkább gyárszalag szagú netes kommunikációs lehetőségeket (Tinder, stb.) reklámozzátok, nem hiába tettem fel a kérdést. Előre is köszönöm. Megkére, hogy huszonévesek ne írjanak.

44 éves férfinak: az ismerkedési lehetőségek és Szándék teljesen más tészta, erről és ennek kommunikációjáról regényt lehetne írni.

2020. márc. 31. 23:02
 9/15 anonim ***** válasza:

#8


Nem minden férfi ilyen, rosszakat fogsz ki. Ennyi az igazság, egyszerű, de sajnos szomorú is. És ha ilyen "nagyon menő" karakterek, akkor sajnos érthetően többekkel is kavarnak egyszerre - mert sajnos úgy érzik, hogy "megtehetik", mert "övék a világ".

2020. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nálad abszolút kizárandó a net, akkor csak hobbin keresztül, vagy tanfolyamon. Én sem vagyok a közösségi médiában túl aktív, facen van kb. 23 db ismerősöm, de szerintem így 2020 -ban a digitális világban már sajnos az ismerkedésbe teljesen befurakodott a net. 30f
2020. márc. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!