Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Új pár bemutatása a szülőknek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új pár bemutatása a szülőknek. Veletek történt már valamilyen nagyon kínos, megalázó, esetleg botrányba fulladó eset ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 23:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Pontosítok, nem csak magára a bemutatásra gondolok, hanem akár az első közös programra is, legyen az vacsora, kirándulás vagy bármi más.
2020. márc. 31. 23:36
 2/4 opened paradise ***** válasza:
100%

Bemutatkoztam, jól ment minden. Majd 1 órával később rajtakapott a zuhany alatt a lányával.

Úgy volt, hogy elmegy, de kiderült csak kaját hozott nekünk.

Na azt a vacsorát nem kívánom senkinek...

Egy falatot se ettem, folyamat az ajtót bámultam.

2020. márc. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Hazavittem az uj baratomat akinek a szulei az Etele nevet adtak. Apa-anya, bemutatom a baratomat Etelet!

Apam kezet fog vele, majd ezt mondja: Etele, gyere be, menj fel, s*ggedet tedd le, gyermekem fenn hever...


Eskuszom ezt mondta.

2020. ápr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A párommal történt. Bemutatta az első komoly, hosszú távú barátnőjét a szüleinek. Az apja rendesen köszönt, mosolygott, az anyja nem reagált semmit... de tényleg, se köszönés, még csak rá se nézett a lányra, úgy csinált, mintha frankón nem lenne ott a csaj. Eltöltöttek így egy órát, majd a csajnak elege lett ebből a kínlódásból és hazament. Mama kérdőre lett vonva, annyit mondott, hogy nem hozzád való, nem fogok vele foglalkozni. Nem is ismerte egyáltalán...

Ezt a következő barátnőjével is eljátszotta, csak ott már olyat is csinált, hogy mikor a párom a barátnőjével telefonált, direkt elkezdett mellette jó hangosan beszélni, hogy miért nem tud ő egy szép és okos nőt találni, miért kellenek neki ilyen kis k***k.

Na, onnantól egy barátnőjét sem ismerte a mama. Engem sem :) Jön az unoka, egyelőre az a terv, hogy csak képen fogja látni. A párom nem tud megenyhülni, amit meg is értek.

2020. ápr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!