Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 9 év korkülönbség belefér, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 év korkülönbség belefér, ha én 26 vagyok? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A lánynak bejövök, én fordítva is igaz, ő talált rám, mivel én nem igazán kerestem a szerelmet, mert eléggé csalódott voltam.
2020. ápr. 1. 05:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele gond, de te ismered őt. 17 évesen lehetséges hogy nagyon gyerek még fejben (nem leszólásként), ti tudjátok mennyire működik köztetek ez.
2020. ápr. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Érettebb a korosztályánál, ugyanazok a dolgok érdekelnek minket és elég jól kijövünk.
2020. ápr. 1. 05:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy férjet keres ezt tartsd fejben, én 25 vagyok, és 18 évessel voltam 8 hónapot.

Lehet ez csak egy fellángolás neki, lehet az is hogy ő is követi ezt a hülyeséget, hogy fiatal csajok jóval idősebb pasival vannak együtt.

2020. ápr. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hellmano ***** válasza:
82%
Sok. 26 évesen mit akarsz te egy 17 évestől őszintén... azt a ti dolgotok, de te kérdezted én úgy voltam vele anno, hogy mikor elmúltam 22 utána már kislánynak tartottam egy 16-17 és még 18 éves is. Nem tudtam volna komolyan venni őket stb. 25 felett már nem szívesen kezdtem 20 alattivel stb. De , mindig azt néztem, hogy komolyra vagy alkalmira megyek és ha alkalmi, akkor természetesen egyszeri dugásnál belefért a fiatalabb is.
2020. ápr. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy társat keresett, és mondta, hogy megtalálta élete szerelmét és eltervezte, hogy egyetem után mit csinálunk majd. Gondolkodásra érettebb, mint egy korombeli lány, ezért is tetszik, meg ő valahogy más, nem olyan mint a többi, akikkel eddig szerencsém volt.. amúgy nem magyar, szóval lehet ezért gondolkodik másképp.
2020. ápr. 1. 07:20
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
roma lányhoz még nem volt szerencsém.
2020. ápr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem sem. 😂

Nem az eu-ban él, ha így érthető..

2020. ápr. 1. 08:03
 8/11 Hellmano ***** válasza:
Figyeld, ha nem itt él az eu-ban, akkor csak azért kellesz neki, hogy szépen letelepedjen, majd ide stb. szépen beássa magát a családodba lesz hol laknia stb. Vigyázz ezekkel, de hát 26 évesen kellene ennyi gógyidnak lenni, hogy kb. erre megy ki a játék. Sok nő ezt csinálja, mert ahonnan jött még szarabb a helyzete és ha itt sikerül letelepednie az jobb, mintha visszamenne oda, ahonnan jött. Bevannak ezek tanítva, nekik még a Magyar helyzet is álom stb.
2020. ápr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem akar itt élni, ahol ő van, ott jobb neki, mint itt 😂
2020. ápr. 1. 08:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok. Még az egyetemen sincs túl. Teljesen más életszakaszban vagyok, ez eléggé hozza a következményeket és nem biztos, hogy hosszú távon kibírnátok, de egy próbát megér. Annyira ne éld bele magad és meglátjátok.
2020. ápr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!