Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 27 éves férfi vagyok sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves férfi vagyok sose voltam senkivel egyszerűen nem látom a kiutat a gödörből mások szexelnek én meg az egész Vatikánra rá vernék szüziességből. Merre tovább?

Figyelt kérdés
Nem tudom merre menjek sajnos mentális beteg vagyok ez megnehezíti a párkeresésem egy kicsit illetve, hogyan találjak valakit, ha a saját soraim se tudom rendezni?
2020. ápr. 1. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"az egész Vatikánra rá vernék szüziességből" ezen behaltam!! 😂😂 Amúgy nálam még így is jobban állsz...

34F (szűz) :(

2020. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha a saját soraid nem tudod rendezni, ne várd, hogy más ehhez asszisztáljon. Fejleszd magad!
2020. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Lady Beth ***** válasza:
100%
Orvosnál már voltál?
2020. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Voltam skizofréniát diagnosztizáltak. 2es hát csak elvileg ez szervi betegség és nincs rá gyógymód még pár évig biztos akkor mit tennél?

Részvétem 1es

2020. ápr. 1. 15:39
 5/14 A kérdező kommentje:
Mármint van tüneti kezelés
2020. ápr. 1. 15:40
 6/14 A kérdező kommentje:
Évekig próbáltam magamtól helyre rakni magam kb feladtam az életem ,de nem ment egyedül
2020. ápr. 1. 15:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Bálint te vagy? 🤭
2020. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%

A lehetőség mindenki számára adott, ha csak a szüzesség a legnagyobb problémád. (rosszlányok.hu)

Aki sokat csinálja, annak csak a hétköznapok velejárója a dugás. Párkapcsolat híján neked nem és ezért azt hiszed, hogy ez valami nagy dolog. Pedig csak egy luk megfelelő páratartalommal és hőfokkal.

A fizetősben az a jó, hogy csinálhatod rosszul is. A lényeg, hogy az ügyfél (te), elégedetten távozzon.

A szüzesség problémád onnantól tovaszáll. :)

2020. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek:) hát lehet , hogy prostiznom kéne ,de még nem adtam fel a reményt , hogy legyen egy baratnőm.
2020. ápr. 1. 16:08
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen a Bálint az.
2020. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!