Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy vígasztaljátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vígasztaljátok meg párotokat? Illetve mi az aminek örültök ilyenkor ha szomorúak vagytok?

Figyelt kérdés
Főként arra lennék kíváncsi hogy a férfiak hogy teszik ezt? És a nőknek mi esik ilyenkor jól? Egyedüllét vagy a móka stb.?
2020. ápr. 1. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Soha nem vigasztalom a párom, nem vagyunk gyerekek. Mindenki oldja meg a maga problémáját a maga módján.

28 F

2020. ápr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Engem ölelget, puszilgat, babusgat egy kicsit ha valami miatt szomorú vagyok. Ez mindig jól esik.
2020. ápr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
#2 kamu
2020. ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első. Akkor sem ha valami olyan éri ami miatt sír is? Tehát itt nem a hisztire gondolok :D
2020. ápr. 1. 17:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyenkor egyedüllétre van szükségem, a férjem ezt megérti és tiszteletben tartja, ennél többet nem is tehetne értem. Maximum hoz nekem egy kávét, nyit nekem egy üveg bort, vagy csak megölel. Később, amikor kicsit megemésztettem, beszélgetünk, megbeszéljük. Ő is úgy áll hozzá, mint én, ilyenkor főzök neki valamit, ha a közelemben van, megsimogatom, megölelem, de nem faggatom és megvárom, amíg akar róla beszélni.
2020. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én olyankor a kedvencét készítem, elviszem valami menő új helyre, ahol bármit ehetünk-ihatunk, ami neki tetszik vagy veszek pár palack bort és fennmaradunk éjszaka kibeszélni az ágy tetején ülve.


Ő is hasonlóan szokta csinálni, azzal a különbséggel, hogy én jobban magambafordulok, ha bajom van, mint ő, ezért célszerű kicsit hagyni emésztenem a dolgot. Utána szívesen beszélek róla és terelem el a figyelmem más programokkal, de egy kis idő kell.

24N

2020. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
#6 az alkohol nem megoldás semmire
2020. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi okom lenne kamuzni? Normális a férjem, ennyi. #2-es voltam
2020. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7:Hidd el, ha ez lenne a cél, nem bort itatnék vele, hanem elővenném nagyapám barackpáleszét, de nem azért iszunk, hogy megoldás legyen bármire.

Azért iszunk, hogy tudjunk beszélni számunkra aktuálisan nehéz dolgokról. Hogy ne fogjon vissza a józan eszünk attól, hogy kimondjunk dolgokat, beismerjünk dolgokat még magunknak is és hogy ne törjünk össze közben annyira, mint ahogy akkor, ha az összes gondolat a maga józan valójában zúdulna ránk... És mert hangulatos borozgatva beszélgetni.

2020. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!