Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem? De elküldtem. Jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem? De elküldtem. Jól tettem?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy férfibe aki 15évvel idősebb tőlem. Együtt voltunk párszor. Ő sose akart tőlem semmit. De ilyen kétértelmű dolgokat írogat nekem. Én elküldtem őt. Mert szerintem hülyére vesz. Szerintetek is?
2020. ápr. 1. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem tudjuk.
2020. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha amiket fent irtak a valosagnak megfelenek (ergo nem csak te latod igy) akkor jol tetted.
2020. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjam el neki,hogy szeretem?
2020. ápr. 1. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Elküldted, nem? Akkor mit akarsz tőle?
2020. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy azért küldted el mert abban reménykedsz hogy majd így észhez tér és értékelni fog (ez látszik abból hogy utána megkérdezted megmondjad-e neki hogy szereted). A valóság az hogy nem fog megváltozni, ahogy eddig se tette és eddig se akart tőled többet szexnél. Vagy okés a korábbi helyzet neked, ahol nem lesz belőle semmi komoly, csak kavargattok, vagy lezárod vele, nincs másik opció.
2020. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy elétárod az érzelmeidet (esetleg fellángolásodat, mivel kétlem, hogy alaposan ismernéd) nem fognak megvaltozni a szándékai, amik érzésed szerint komolytalanok. A való élet nem egy romantikus regény, ahol szeretlek a varázsszó, ne kínozd magad, felejtsd el.
2020. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalannak érezted ezt az egészet, akkor igen, jól tetted. Ne bánkódj emiatt.
2020. ápr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!