Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondta hogy össze akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta hogy össze akar velem jönni mikor nem szeret? Tudom hogy nem szeret.

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel csak szexelni szoktam nekem amúgy bejön és én szeretem szerelmes is vagyok belé ezt elmondtam neki telefonon erre azt mondta oké jön és meg beszéljük. Át jött és azt mondta hogy ő is szeret de szerintem nem, és hogy költözzek hozzá én ezen nagyon meglepodtem nem is tudtam rá semmit mondani.

Eddig csak az volt hogy atmentem hozzá szex ha ott aludtam másnap ha mondta hogy éhes főztem neki és jöttem haza 1 héten 1x-2x találkoztunk most már egyre gyakrabban.

Én nem érzem azt hogy ő szeret, miért?


2020. ápr. 1. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mert nem is szeret csakningyen cseled kell neki meg hogy barmikor megd.hasson
2020. ápr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznál csak, döntsd el, hogy neked szexpartner kell vagy komoly kapcsolat, ha az utóbbi, akkor hagyd ott.
2020. ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert kiszolgálod őt és most tök jó lesz majd neki hogy odaköltözöl, főzhetsz, takaríthatsz, szexelhetsz amikor ő akar és figyelheted az igényeit a hét minden napján, a nap minden pillanatában.
2020. ápr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rockarc ***** válasza:
100%

Nem az eszedert szeret.


44F

2020. ápr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy kihasználd, ne engedd magadat, vagy ha csak ezt akarod.
2020. ápr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!