Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú az életemben. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leiyla kérdése:

Van egy fiú az életemben. Az interneten ismerkedtünk meg utána hetekig beszéltünk telefonon ahol rögtön nagyon egy hullámhosszra kerültünk?

Figyelt kérdés
Mondhatni ő segített át nagyon sokmindenen azzal hogy napi kátórét beszéltünk.Tudta hogy szorongással küzdök hogy felszedtem pár kilót stb.Aztán találkoztunk és azt mondta nincs velem semmi baj csak figyjak le és tovább léphetünk.Azt hittem a randi után nem beszélünk soha többet de utána felhívott és azóta us beszélünk majdnem minden nap legalább egy órát.Kvázi barátok lettünk de én többet szeretnék.Hogyan érgetném el a régi formámat a leghamarabb?Mi a vééeményetek a storyról mi lesz ebből?
2020. ápr. 3. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogyj le és tovább lephetünk? Mennyit szedtel fel? - ez nem hangzik jól ha az ő részét nézzük. Ha valaki bejon akkor bejon egy pár kiló felesleg semmi, kissé felszínes de kitartó ha még azután is tartja a kontaktot. Am nem fordítana rád ennyi időt ha nem akarna semmit napi 1-2orat senki nem foglalkozik olyannal akitől nem akar semmit. Nem. Egyértelműek a szándékai vagy is ennyiből amit leirtal, lehet rendes srác is aki kapcsolatot akár de lehet egy skalp vadász is a fogyj le kijelentés után. Ha lefogysz biztos lesz belőle valami... Aztán h csak szex vagy több vagy akár kapcsolat az kérdéses.
2020. ápr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!