Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Így megérné tovább próbálkozno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így megérné tovább próbálkoznom nála?

Figyelt kérdés
A probléma az,hogy nagyon benne ragadt érzelmileg egy olyan kapcsolatban,ahol a másik csak ígérgette,hogy szakít majd a párjával miatta stb,viszont sose tette meg és egyszerre mindkettőjükkel kavart elég hosszú ideig,talán még most is. Ő nem tudja elengedni, viszont nekem megtetszett. Ő azonban nagyon nehezen bízik meg emiatt bárkiben is, sokszor magába fordul. Nem hiszi el,ha azt mondom, hogy engem komolyan érdekel mi van, hogy érzi magát, pedig nem adtam kételkedésre okot. Megérné így tovább próbálkoznom?
2020. ápr. 3. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha te komolyan szeretnéd akkor igen. Ha eléred hogy beléd szeressen nagyon hálás lesz érte. De erre semmi garancia, hogy beléd fog szeretni.

Én viszont megpróbálnám.=) Mondom ezt igy h annak idején engem rángatott ki a férjem egy ilyen helyzetből=D

2020. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez mifelénk egy jobb fajta kifogás volt: amikor magamfajtánk próbálkozott addig még épp szedte össze magát a nagy keserűségben....de mikor valami szexi férfiállat szólította le mit ad ég addigra pont begyógyultak a sebek ( pár nap differenciáról volt szó)
2020. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz szenvedni, akkor hajrá. Más esetben többet hozzá sem szólsz.
2020. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most én is ilyen helyzetben vagyok, mit érdemes ilyenkor csinálni?
2020. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt jó lehet pótléknak lenni. Főleg úgy, hogy még azért is meg kell kínlódni.
2020. ápr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!