Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek is mindig ugyanaz jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is mindig ugyanaz jön ki ezen az oldalon, hogy egy férfi, akit régóta ismertek, áprilisban visszatér hozzátok és gondol rátok?

Figyelt kérdés

[link]


Oldalfordítóval érthető angoltudás nélkül is. (Jobb egérgomb, fordítás magyarra)

Megnyugtató volna, ha másnak is ugyanezt dobná, mert akkor nem kergetném magam ábrándokba és nem lógnék tovább ezen a hü...lyeségen. Tényleg az az érzésem, hogy mindenkinek ugyanazt a szöveget löki csak ezerféle módon megfogalmazva. Ne oktassatok ki légyszíves, én már élni is alig élek.



2020. ápr. 4. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez fájdalmas volt..
2020. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez is mindig kijön:

"Van ez a nő, idősebb, mint te. Úgy tűnik, hogy rágalmaz téged..."

Egy kolléganőmre teljesen illik. Kíváncsi lennék, nem kértem oltogatást, azt kértem, próbáljátok ki, nektek is ezt írja-e mindig.

2020. ápr. 4. 23:05
 3/13 opened paradise ***** válasza:
100%
Azt írja szerelmes vagyok egy házas nőbe. Jó tudni...
2020. ápr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó, de az x-eljétek be, hogy nők vagytok. Kíváncsi vagyok, minden nőnek ugyanazt a rizsát nyomja-e? Valószínű, mert szerelmes nők szoktak tarotozni, akik várják vissza a pasit.
2020. ápr. 4. 23:09
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Lusta vagyok végig olvasni. Nekem ezt dobta ki:

Barátságnak tekint valakit, amikor a valóság más lehet. Az elkövetkező napokban elárulás merülhet fel semmiből. Miért van az, hogy? A kártyák nem mondják. De jól láthatjuk, hogy valaki körülötte tartja a kártyáját a mellkasán. Ezt azért teszi, hogy jobb esélye legyen személyes céljainak elérésére. Lehet, hogy egy munkatárs szeretne az ön munkáját, vagy aki titokban féltékeny a sikereire. Lehet, hogy egy állásra vagy emelésre irányuló verseny is vonatkozik. Bármi is történik, stratégiai stratégiának kell lennie, és meg kell mutatnia, hogy okosabb vagy nála.


Az a felfogás, amelyet ma e személyről ma téved, hamis. A jövő megmondja, de a kártyák ma figyelmeztetnek. Konkrét események arra késztethetik az embert, hogy megváltoztassa viselkedését, és szeretne a kerítés oldalán játszani. Ha hagyod, hamarosan betörhetnek és nem fogsz elmenekülni. Az elméd gyorsan felismeri a kár mértékét. Időbe telhet azonban az emésztés, és a következmények jelentősek lehetnek ...


Néhány váratlan segítség előnyt jelenthet abban az időben, amikor minden elveszettnek tűnik. Van egy harmadik személy, aki meghatározó szerepet játszik ebben a kérdésben, és ezután új dimenziót szerezhet az életedben. Nem fogja elvárni tőle, nagy meglepetés lesz számodra. Kétségtelen, hogy ez a személy megfordítja egy olyan helyzetet, amely rosszul kezdett, és nem fogja tudni, hogyan kell megköszönni neki, mert az ő segítsége megmenteni a mélyedéstől. Az életünk legértékesebb emberei nem mindig azok, akikre gondolunk, ez lehet a bölcs eltávolítás ezekből a kártyákból.


A szerelmesek, a világ és az igazságosság

A szeretők A világ Igazságszolgáltatás

Lehetséges, hogy több tárgy lebontja anélkül, hogy megértené miért. A kártyák fizikai instabilitást mutatnak körülötted. "Ha rosszul fordulhat elő, akkor erre vonatkozhat, és a környékén lévő kis hardverhibák sorozatától szenvedhet. Ne pánikoljon, ez nem súlyos, annyit kell tennie, hogy megérti az okát. Mivel semmi sem történik véletlenszerűen, és mélyre kell ásnia, hogy megtudja, miért történnek a dolgok az életben.


Itt a kártyák szerencsétlen képet adnak az április hónapjáról: mindenféle nehézség felmerülhet, ami az életében a szerencsétlenséghez kapcsolódik. Úgy tűnik, nem tudja meghozni a megfelelő döntéseket és elengedni, ami zavarokat okoz az életed szerencséjén. Megmagyarázhatja ezt a rossz szerencséről beszélve, de a valóságban saját szerencsét hoz létre a cselekedeteivel és az élet kilátásaival.


A probléma sorozatát a fedélzeten kell vennie, hogy láthassa azok végét. Nem kell aggódnia és aggódnia amiatt, amit a sors tett veled. Nem vagy tehetetlen, a karaktered erősséged lehetővé teszi, hogy ezt átjuthassa. Minden rossz lépés, amelyet maga mögött tett, még egy lépés az alagút vége felé. A kártyák azt mutatják, hogy történhet valami pozitív esemény, és kedvezőbb időszakod lesz előtte. Ezt a sors által küldött kihívásnak tekintheti: tolja át néhány akadályt, és ha sikerrel jár, akkor jutalom lesz.

2020. ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Szia, én vagyok az. Visszatértem hozzád.
2020. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Noren1989 ***** válasza:
Nemtől és klikkeléstől függetlenül mindenkinek ugyanazt dobja, nyugi :D
2020. ápr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt a szívás :D
2020. ápr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy közhelyt dobott, "a jövő nem csak úgy történik, te kreálod"

- magyarul valahogy így hangzik. De nem is vártam többet...

2020. ápr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem azt irja, aprilisban megvalosulnak a tervezett projektjeim, es uj idoszak kezdodik. Azta :OOOOOO Amugy ebben meg lehetne is valami, de ettol fuggetlenul baromsag, elore megirt szovegeket ad ki, talan valamilyen szinten keverve. Gondolom ha sokszor valasztod a Halal kartyat pl akkor valami olyasmit ad ki, hogy depis vagy, de van feny az alagut vegen vagy stb..
2020. ápr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!