Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek én rontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én rontottam valamit el vagy ő ok nélkül vált szellemmé?

Figyelt kérdés

Március elején kezdődött, ő kezdeményezett, ő írt rám. Aztán elkezdtünk minden nap beszélni. Komolynak tűnt, próbáltam többször tesztelni különböző praktikákkal és minden teszten átment. Rólam azt kell tudni hogy egyedülálló anyuka vágok és a kislányom nevelem, amit ő nagyon díjazott, többször is ő hozta fel hogy milyen kis tünem~ny, milyen őszintén tisztek engem és az összes anyát stb. Még arról is beszéltünk hogy mennyire szeretne velem komolyan megismerkedni és nem akar kalandot ő őszintén kapcsolatra keres magának, nem pedig másra,sorolhatnám igazából mennyi rendességre utaló korrekt dologról beszélgettünk a lényeg az volt hogy ha hazajön engem nagyon meg szeretné ismerni annak ellenére hogy az ország másik pontján él azt mondta eljön nincs ilyen akadálya a dolognak és viccelődött is hogy milyen lehetne a közös jövőnk. Egészen előző hét vasárnap estig tartott ez, aznap este is rengeteget beszélgettünk írta többek közt hogyennyire szépséges az arcom és az alakom is és mennyire ertsem meg hogy nagyon tetszek neki, bepirul annyira szép vagyok és még renegeteg más, emlékszem elköszöntünk hajnalban egymástól és ennyi itt véget ért a beszélgetés. Másnap azaz hétfőn még írt igaz csak késő éjjel de azóta szellem lett, én írtam neki és azokat meg sem nézte. Ennek ellenére a napi sztorikat ugyanúgy nézi és már lájkolni sem lájkol eddig mindig reagált meg folyamatosan írt most meg vissza sem ír meg sem nézi és emiatt én letiltottam egy napra őt aminek az az eredménye hogy azóta meg sem nézte csak talán egy sztorim. És ennyi. Érthetetlen számomra bár egyszer kb másfél hete még én bizinytalanodtam el és akkor én azt írtam neki hogy hagyjuk egymást, viszont utána tisztázta vele és még beszélgettünk pár napig ugyanúgy mint előtte szóval nem hinném ennek ahhoz lenne közé, egyszerűen a nagy csodálat romantika után szellemé vált. Hozzá tartozik a sztorihoz hogy május elején jön haza Magyarországra és pont a szellemé válás előtt arról beszéltünkég milyen messze van mire hazajön, akkor már még fogalmazódott bennem és talán egy megértés volt hogy talán nem kéne minden nap beszélni addig is még nem jön haza, és akkor ő igazából még ugyanúgy írt nekem és azt is megírtam többek közt (mikor egy napig nem keresett és írtam neki) hogy alig várja hazajöjjön és már ennél jobban nem tud megismerni itt neten, szóval olyan volt hogy egy két napig nem nagyon írt, viszont akkor nagyon díjazta ha én ráirtam és nagyon örült mindig ha írtam vagy ő írt, most vasárnap is annyira jól elbeszélgettünk nem volt semmi ok és mégus ma lesz egy hete hogy nem ír.

Hozzáteszem és tényleg csak a hecc kedvéért hogy mához egy hete még imádott és nagyon arányosan írt hogy mennyire várja hogy udvaroljon és legalább egy puszit engedek az arcomra stb. Szóval ilyeneket beszéltem vele hogy bőven elég első körben egy arc puszi mert komolyan ismerkedni akarunk nem csak futó és nagyon imponált neki még tényleg udvarolt illedelmesen és erre hétfőn nem írt vissza már egész nap, majd hézfőn éjjel még visszaírt nekem hogy bocsika ittvagyok, és ott ért véget a dolog, utána én írtam neki kb egy órára rá hogy ő írt és azóta szellem. TÉNYLEG csodál udvarolt soha nem a testemmel jött hanem inkább a szépségem helyezte elé és tényleg komolynak tűnt bármi visszaolvasná azt hinné ritka rendes pasi.

Tényleg egyik nap még idáig van értem annak ellenére hogy egyszer megbántottam azzal hogy én utasították vissza, másnap pedig csak éjjel későn ír vissza utána pedig többé nem keres és még sem nézi. Mintha megszűntem volna.


2020. ápr. 5. 18:32
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Emlékszem mikor azt írtam neki hagyjuk egymást akkor azt írta hogy annyira mar megismerhettem volna és lévő hátam volna a konvekciat hogy ő nem egy komolytalan ember vagy valahogy így írta emlékszem
2020. ápr. 5. 18:35
 2/19 A kérdező kommentje:
Valami történt valami biztos történt ami miatt ilyen drasztikusan megváltozott a véleménye rólunk/rólam de mégis mi? Mintha haragudni rám és ezzel büntetne
2020. ápr. 5. 18:38
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen, történt valami. Talált egy olyan csajt, aki 1 hónap alatt nem csak az arcpusziig jutott vele.
2020. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Lehet elunta a dolgot vagy a "tesztelgetést" jelentsen bármit. Mit takar a tesztelgetés kérdező?
2020. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Miért nem tőle kérdezed meg? Erre mi honnan tudhatnánk a választ?
2020. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát egyik nap meg annyira lelkesen ieogatott (ő nem pedig én) és már nagyon várta hazajöjjön megosztott velem bizalmasabb dolgokat. Tenyleg lejott az nőként hogy odáig van értem és a jó értelemben. És mivel épp fitness versenyre keszulok/készülnek meg edzek stb ezért rengeteg bikinis és csinosabb képem van fent kicsit kihivoak is viszont ezt is tudja és beszéltük hogy őt nem zavarta ez. Meg az sem hogy tudja mennyi más pasi írna mert tudja hogy engem csak ő izgat.
2020. ápr. 5. 18:45
 7/19 A kérdező kommentje:
Kívülálló lehet épp azt mondaná hogy a kihívóbb képeim miatt lehet nem vesz már komolyan de ahogy beszéltünk szem lesen már tudnia kéne mi az igazság és eddig sem zavarta. Én azért vagyok ebből a szempontból érdekes mert annak ellenére hogy igazi szexi képeket rakok fel mégis visszafogott vagyok és ő ezt tudja.
2020. ápr. 5. 18:47
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak túl sokat gondolsz ebbe az egészbe, csak engedd el, és keress valaki mást.
2020. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Több nőnek is ugyanezeket irogatta és most bejött neki egy jobb.
2020. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Feltehetően talált egy elérhető közelségben élő nőt. Sokan nagyon jól bánnak a szavakkal és érzik, mit vár a másik. Talán még részben úgy is gondolta, ahogy írta, de ismerkedett mással is, aki nem az ország másik felében lakik. Azért ez igen nagy hátrány.

Viszont nem túl gerinces, hogy nem mondta meg, hogy mi az ábra.

2020. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!