Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felnott ferfiak! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnott ferfiak! Mennyire zavarna benneteket, ha egy no, akivel randiztok vegan, valogatos, csak bio elelmiszereket hajlando enni?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, mint peldaul ha elmentek enni akkor csak olyan helyre mehettek ahol vannak vegan opciok is.

Vagy csak olyan kavezoba, ahol adnak kavet mandulatejjel peldaul.

Mennyire zavaro ha peldaul vesztek egy csomag chipset, es a lany felhuzott szemoldokkel ecseteli, hogy o altalaban quinoa vagy kel chipset szokott venni.

Vagy pl ha nalatok alszik, szeretne ha lenne otthon pl avokado, esetleg bio paradicsom, himalaya so, meg teljeskiorlesu kenyer, +mandulatej (vagy novenyi tej) hogy o is tudjon reggelizni stb..

A lenyeg hogy ilyen hetkoznapi szituaciokban egy atlag felnott magyar ferfit mennyire zavar?


2020. ápr. 5. 20:53
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
35%
Komoly mentális problémákat, és befolyásolhatóságot sugall, így egy nagy felkiáltójelet jelent, hogy figyelni kell rá, nem szabad túl sokra számítani, beleélni magunkat.
2020. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
78%

Engem ez nagyon zavarna. Sajnálom.


Nincs gond az egészséges életmóddal és én is próbálok úgy élni de, ha túl van tolva az már zavaró.

2020. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 opened paradise ***** válasza:
74%
Nagyon kevés kizáró ok van nálam és ez az első 3:D
2020. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
De ezen mi zavaro? Melyik resze az amire azt mondjatok “tulzas”?
2020. ápr. 5. 21:02
 5/47 anonim ***** válasza:
74%

Ez a vegán életmód a legnagyobb fa.sság a történelemben. Hivatkozva a bolygóra, nem eszel húst. Viszont megveszed az avokádót, amit a leégetett őserdő helyén termel a kis mexikói éhbérért, aztán utazott hajón 12 ezer km-t, műanyagba jól becsomagolva.

Védjük meg a bolygót, de azért minden reggel gondosan kivasalod a hajad, mert az áramot nem kismókusokkal termelik?

Viccesek vagytok.

Engem ez a világnézet zavar, nem az, hogy mit eszel és mit nem.

2020. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
70%
Exem ilyen volt, nála idegesítőbb és nevetségesebb emberrel nem találkoztam, egy vicc volt. És ez az egész baromság is egy nagy fahszság, egy nagy lehuzás.
2020. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
82%
Ha ezeket a vackokat mind beszerzi magának, akkor oké, nekem a közalkalmazotti fizetésemből biztosan nem futná arra, hogy még az ő extra igényeit is kielégítsem. Amúgy meg nem értem ezeket a dolgokat, az ember mindenevő élőlény, és bár nem vagyok biológus vagy táplálkozási szakértő, de úgy gondolom, hogy a mindenevésből fakadóan az emberi szervezetnek szüksége is van sok mindenre, nem csak biszbaszokra. Vidéken meg nem is biztos, hogy mindent kapni lehet pl. egy kisvárosban. Nem azt mondom, hogy nem kell az egészséges táplálkozás, én is szeretem pl. a teljes kiőrlésű kenyereket, de én azt vettem észre, hogy miközben a vegánok, vegák, meg a jó ég tudja, kik, toleranciát várnak el, sokszor pont ők intoleránsak azokkal, akik nem az ő elveiket követik. Sokszor mintha valami szektás agymosáson mennének keresztül, és ez nekem nem igazán szimpatikus.
2020. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
91%
Még a növényi tejeket megértem, mert én is laktózérzékeny vagyok de a többi lehet, hogy kicsit túlzás.
2020. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
53%

Nőként is menekülnék egy ilyen embertől, pedig azért én is odafigyelek arra, hogy mit eszem a sport miatt.

De anyukám főztjét akkor sem turkálom, ha szálkásítok, legfeljebb megmondom az igényeimet aztán ami sikerül, annak örülök. Ha valakit elhívnék a szüleimhez és otthagyná az ételt, amit anyám csinált, mert valamilyen vega kaját húsleves alappal csinált vagy valami, úgy nyakonbsznám, hogy megtalálná egyből a kijáratot.


Nem szeretem a rugalmatlan, szar embereket. Vásároljon be magának a saját otthonába, azt meg főleg ne várja, hogy a bioszarjaiba beszállok anyagilag.

2020. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
94%

Az első pont még teljesen rendben lenne, sok helyen van már vegán menü is. A mandulatej finom, csak irreálisan drága. (Szerintem.)


A chipes dolog rendkívül zavaró lenne. Nem azt mondom, hogy én gyakran eszem ilyeneket, de néha egy Pringles nálam alap és ne nézzen már le érte, mert én a hagyományos ízeket szeretem.


"Vagy pl ha nálatok alszik, szeretne ha lenne otthon pl avokádó, esetleg bio paradicsom...."


Erre ugyan azt tudom mondani, mint amit valaki leírt. Vidéken és kisebb városban, ha sarkítva is de örülhetsz, ha paradicsomot kapsz a boltban, nem pedig még ilyen extrákat. Tudom, az avokádó nem extra, de aki nem Budapesten vagy megyeszékhelyen él és szeret főzni az már biztos tapasztalta, hogy végig kell járni a fél várost, ha mondjuk egy olyan fűszert szeretnél ami nem mindennapos a magyar konyhában. (Sajnos ez valós probléma.)

2020. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!