Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg mindig szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg mindig szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Volt egy szerelmem, a szeretője voltam. Mikor vége lett 3 évig sírtam utána, rá sem tudtam nézni másra. Azóta van férjem, gyerekem. Ő is meghazasodott, és most várják a második gyereküket. De most, hogy ezt megtudtam teljesen magam alatt vagyok megint. Lehet hogy még mindig öt szeretem?
2020. ápr. 5. 23:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Brühühü,szegény becsületes kislány.
2020. ápr. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is a férjed és a gyerekedet sajnálom, felelőtlenség, ha nem tudtál továbblépni.


Ne haragudj meg ezért, de egy pillanatra most képletesen az arcom komor lett, de gyorsan változtattam ezen, mert az oké, hogy az ember egyedül van, mert hozott egy döntést, hogy addig nem kezd kapcsolatba míg túl nincs a barátján szeretőjén?? bár ezt sem értem, szóval akkor is volt már valakije a pasinak és mellette tartva lettél te, nagyon necc, ha így volt, és te magad alatt vagy mert a pasi aki nem szeretett igazán és csak magára gondolt, azon szomorkodsz, hogy az a pasi már a második gyerekét várja a feleségével?


Az értékrendekkel vannak problémák. Szerintem szerény véleményem, hogy nem szereted már, ez már csak a mi lett volna ha harag érzése ami szomorúságként érzékelsz, ahelyett, hogy leülnél, és elkezdenéd mérlegelni, hogy szereted-e valójában a saját családod. A férjed mikor megismerkedtetek mennyire szeretted?


Fordítsd vissza ezeket az érzéseket, és kérdezd meg magadtól, hogy volt e nagy szerelem, vagy szegény csak pótlék, amiből született egy pici pótlék, ne haragudj, hogy így írom, de ha pótlékok, akkor ezzel szembesülve szerinted nekik milyen érzés. Ezeken gondolkoztál már?

2020. ápr. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!