Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti miért és hogyan lesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miért és hogyan lesztek szerelmesek?

Figyelt kérdés
24 évem alatt 2 lányt találtam akikbe intenzíven szerelmes voltam, az egyiket elbénáztam fiatalon, a másiknak meg barátja volt. Volt két barátnőm akiket nagyon szerettem, kötődtem hozzájuk de ezt az intenzív lángolást nem éreztem és emiatt csökkent is az elköteleződésem irántuk, végül szakítottunk. Tartok tőle hogy ilyen lángoló viszonzott szerelmem soha nem lesz, mert ilyen kevés lánnyal érzem, de másoknál meg azt látom, hogy kijönnek egy kapcsolatból fél év múlva már másba szerelmesek fülig. Nektek is ilyen könnyen megy?
2020. ápr. 6. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem se megy könnyen. Ész nélkül leszek szerelmes két pillanat alatt, de minimum 10 évre.
2020. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem se megy könnyen. Ész nélkül leszek szerelmes két pillanat alatt, de minimum 10 évre. Tehát nem történik meg velem túl gyakran.
2020. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a szerelem egy olyan dolog lenne ami minden második emberrel létre jön, sőt inkább csak azzal aki számunkra valamiért különleges valamiben más mint a többi valamivel megfog és megtart. Minnél ritkábban fordul elő annál értékesebb. Ha úgy érzed tényleg találtál egy igazi lángoló szerelmet ne hagyd veszni,értékes!
2020. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!