Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit erzek a fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit erzek a fiu baratom irant?

Figyelt kérdés

L 24

Evek ota joban vagyunk, idonkent tobbet beszelunk, de volt, hogy kimaradt 1-2 ev. Legutobb egy komoly kapcsolatomnak lett vege, amikor nagyon sokat es hirtelen kezdett erdeklodni, eljott a munkahelyemre

,hazakisert, athivott magahoz, tobb programra is eljott amire hivtam, aztan ugy alaktak a dolgok, hogy lefekudtunk. En meg biztosan nem alltam keszen egy uj kapcsolatra, de megis megkerdeztem, mi lesz ebbol, mert a szakitasom utan nagyon vagytam valakire aki torodik velem, es tole ezt megkaptam. Illetve o mar korabban is ott volt nekem es torodott velem, amikor az akkori paromnal mar nem volt jo semmi,mintha csak arra vart volna, hogy mikor leszek szabad preda. Akkor azt mondta, hogy garantalt csalodas lenne nekem parkapcsatban, de benne van barmi masban, programokban vagy szexben, amit en akarok. Nekem ekkor bejott mas a kepbe, akivel ossze is koltoztem. Eltelt par ev, nem beszeltunk, de most egy ujabb szakitason vagyok tul. Ujra eszembe jutott, de nem csak mint barat, hanem valaki akihez nagyon vonzodom erzelmileg es fizikailag is tovabbra is. Kozben tudom, hogy elerhetetlen, es ha a szexben benne is lenne, nem akarna tobbet es en sem allok keszen komoly kapcsolatra.

Nem tudom eldonteni a hozza fuzodo viszonyomat, szeretem ot vagy csak a figyelmet es torodest, amit kapnek tole? O vajon miert jelent meg a szinen, amikor szingli lettem, csak a szex miatt?

Fektetnel ebbe tobb energiat, hogy kideritsd a helyemben, vagy csak kihasznaltuk/juk egymast es nincs mogotte semmi?

Ahogy visszaolvasom, lehet, hogy igazi baratok se vagyunk LOL :(


2020. ápr. 7. 01:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden pasi örülne neki, ha lenne az életében egy olyan nő, akit dughat érzelmek nélkül. Szóval ne képzelj bele többet, főleg ha nem is beszéltek.
2020. ápr. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, figyelj, nekem is van több olyan lány barátom, akikkel még akár intim dolgokról is tudunk beszélni, van olyan is köztük, aki tetszik is, akár még meg is dugnám, és tudom h van akinek én is tetszem, de sosem tenném meg egyikőjükkel sem, mert fontosabb a barátság. Fontos az, h legyenek lány barátaim is, ha épp női társaságra vágyom.

Szóval lehet h barátként tekintet rád korábban, de aztán kihasznált. Kell egy nagyobb érzelmi intelligencia ahhoz, h a fiu-lány barátságot mindenki a helyén kezelje, erre sajnos nem mindenki alkalmas.

2020. ápr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne legyel naiv, csak dugni akar. Mondta is. Es igen, ez nem baratsag.
2020. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!