Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy szerelmes vagyok a másikba? Ki mit érez olyankor?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 7. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Meghalnál érte, és egész nap csókolnád, ölelnéd.
2020. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap ő jár az eszemben, vele kelek vele fekszek. Ha meglátom vagy meghallom a hangját, elpirulok, izzad a tenyerem, gyomorgörcs.
2020. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, ez elég összetett. Együtt is vagytok? Mert más az, amikor vágyakozol még utána, meg az is, amikor együtt vagytok.
2020. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szakítás után...
2020. ápr. 7. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, ez is nehéz kérdés, mert ebben a helyzetben meg könnyű keverni a ragaszkodással, ahhoz, ami a biztosat jelentette. Szerintem itt az idő eldönti. Ha idővel úgy érzed, megy nélküle is, akkor elmúlt.
2020. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Es ha úgy érzem, hogy nem megy nélküle? Akkor mit tegyek?
2020. ápr. 7. 17:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el és meddig voltatok együtt? Ő mit gondol kettőtökről, van esély folytatni?
2020. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

9 hónap-1 év, de elég viharos kapcsolat volt. Már háromszor otthagytam.

Most negyedjére lett vége múlt héten. Azóta nem beszéltünk.

2020. ápr. 7. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!