Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzek egyre nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek egyre nagyobb vonzalmat a fiú barátom iránt? Többi lent!

Figyelt kérdés
7 éve tart a barátságunk, ő 29 éves én 21. Teljes bizalomra alapul a kapcsolatunk, mindent tudunk egymásról, teljes mértékben meg is bízunk egymásban. Többször aludtunk már együtt, soha semmi nem történt köztünk. Most mégis azt érzem,hogy vonzódok hozzá. Mivel együtt aludtunk pár napja és ugy aludt,hogy nem volt rajta póló és ettől a pillanattól kezdve érzem ezt, konkrétan minden helyzetben láttuk már egymást de semmit nem éreztünk egymás iránt, amolyan testvéri kapcsolat féle volt közöttünk. 2 hete szakított a barátnőjével és nekem sincs párom jelenleg. Ez talán csak egy pillanatnyi zavarodás lehet nálam? Elmondjam neki?
2020. ápr. 7. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várj, hogy hogyan alakulnak benned az érzések. Lehet pár hét éa elmúlna, te pedig hazavágod a barátságot ha meggondolatlan vagy.
2020. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem miért kell baráttal együtt aludni félmeztelenül...


De lehet már csak én vagyok ilyen maradi.😐


Amúgy nyilván ez több a barátságnál, úgyhogy nyugodtan be is próbálkozhatsz. Maximum lesz egy baráti szex. Elrontani az sem ronthatja el a barátságotok.

2020. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondold át kétszer,hogy biztos vagy e benne,hogy mit akarsz. Ha kapcsolatot mond meg neki,én többször nem tettem meg azóta is bánom.
2020. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet megtetszett mint fiú es szimplan vonzalom, emiatt nem dobnam fel a barátságot. Ilyen hosszu baratsagnal erdemes atfontolni
2020. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!