Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítség, zavarba jöttem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, zavarba jöttem? Megöl a szégyen?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha van a munkahelyemen egy férfi akitől folyton zavarba jövök, ráadásul a felettesem is közvetetten. Mindig ugrat, odaszólogat, mert hogy ő imádja ha zavarba jövök. Engem viszont már a szégyen megöl mert elpirulok, és bénázok. Volt már kapcsolatom, de ennyire soha senkihez nem vonzódtam, viszont nem is akarok én tőle semmit, szerintem ő sem tőlem de már kikészülök, hogy nem tudok dolgozni.
2020. ápr. 7. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szexuálisan vonzz?
2020. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Valami olyasmi. A stílusa, meg úgy az egész férfi. De ezt én nem akarom. El akarom felejteni. Nem akarok zavarba jönni tőle. Nem akarok félni amikor tudom, hogy a közelemben van. Soha nem voltam így még. Ez olyan rossz érzés. Imádom a munkahelyem, és most el se mennék (egészségügy) pláne egy ilyen butaság miatt. De hiába mondtam neki már, hogy kérlek ne hozz zavarba mert ez nem jó, válaszul megsimogatott, és kifejezte mennyire imádja ezt. Amúgy nagyon rendes velem, meg nincs vele bajom, azt is tudja, hogy én egy rendes lány vagyok akit nem lehet csak úgy meghúzni. De mióta oda mentem dolgozni azóta ezt csinálja, nekem meg már ez nagyon fárasztó. Hogy építsem le ezt az egészet? Vagy elkell viselnem örökké?
2020. ápr. 7. 14:45
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Másokkal is csinálja ezt? Vagy csak veled? Ha csak veled, nem kizárt hogy akar valamit.

De ha téged ennyire zavar, akkor állj a sarkadra és erélyesen közöld vele hogy álljon le.

2020. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igazad van a sarkamra kell állnom. Ennyire durván csak velem, bár én vagyok a legfiatalabb ott. Ő is az apám lehetne, a többiek pedig anyám korabeliek. Biztosan imponál neki, hogy egy fiatal kislány így érez iránta. Pedig annyira küzdök ellene. Sosem adom alá a lovat, sőt mindig bunkó, és elutasító vagyok vele, ő meg annál kedvesebb velem.
2020. ápr. 7. 15:04
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Én is szégyellném magam, hogy felnőttként tinicsaj módjára viselkedem.
2020. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
“én egy rendes lány vagyok akit nem lehet csak úgy meghúzni” Miért? Egy dugás még nem az ördögtől való. Ha meg annyira odavagy érte, mit pironkodsz, ahelyett hogy lefeküdnél vele.
2020. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező akkor ez lesz itt a baj. Neki valószínűleg imponál hogy egy fiatal csajnak ennyire bejön, tetszik az egójának és mivel látja rajtad hogy bosszant és zavarba is hoz vele ezért továbbra is csinálja. Mint a gyerekek.

Állj a sarkadra utána meg ignoráld. Ha látja hogy a viselkedésével nem ér el semmit akkor egy idő után le fog állni.

2020. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges hogy titkon vágysz arra, hogy több legyen. Csak jelenleg nem tudod elképzelni hogy megtörténik.
2020. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Hány éves vagy és mennyi idős a pasi?
2020. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele dugni, mert ismerem magam annyira, hogy utána mennyire szomorú lennék, hogy hagytam magam kihasználni. Nem tartom ördögtől valónak a dugást, és senkit nem ítélek el akik érzelmek nélkül is tudnak szexelni. Sajnos én nem ilyen vagyok, ettől függetlenül megértem aki meg olyan életet él. Lehet tinicsajként viselkedem, sajnos mindig nagyon szégyenlős voltam, tapasztalatom sincs sok a témában , önbizalmam pedig 0. Az is lehet tudatalatt szeretném de soha nem mennék bele. Multkor mondta, hogy szerinte szép vagyok nagyon, meg hogy eszem is van. Ettől csak rosszabbul éreztem magam. 21 vagyok, ő meg olyan 35 körül van.
2020. ápr. 7. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!