Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Befolyásolja-e az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolja-e az alábbi dolog a vonzóságom?

Figyelt kérdés
Sziasztik, 5 éve vagyok együtt a párommal, a 20as éveinkben vagyunk mindketten. Régebben jóval több emberrel tartottam a kapcsolatot, több barátom volt, csapatban sportoltam. Viszont 1-2 éve teljesen megváltozott ez. Befelé forduló lettem és nem igénylem a barátságokat.1 nagyon jó barátom van, akire mindig számíthatok, vele minden nap beszélek. Lehet azért sem barátkozok annyira, mert félek, hogy mindenki jobb, szebb ember nálam. Nem vagyok megelégedve magammal, pedig helyes az arcom stb. De mégse... A páromat ez befolyásolhatja-e olyan szinten ez a dolog (mármint hogy magamba forduló vagyok) hogy esetleg kevésbé tart vonzónak? Tudomásom szerint a férfiak a vonzó, magabiztos csajokat tartják jó nőknek. Próbálok magabiztosabb lenni, de még messze állok ettől.
2020. ápr. 7. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Akár férfi akár nő,ha valaki mosolyog és sugárzik belőle az energia az mindenképpen vonzó.Aki tul gyakran negativ,búslakodó az kevésbe vonzó személyiség.Persze ha szeret téged ,akkor ez nem indok arra,hogy elhagyjon vagy ilyesmi.Egyszerun igy kulső szemmel nézve a te negavtivitásod lehuzza őt is sztm.Szerencse hogy szép az arcod,mert igy legalább érdekli az embereket hogy mi van veled és mások azt szeretnék ,ha ujra mosolygós cuki lány lennél.Viszont ha kövér és kevésbe dekorativ 20 éves lány lennél,akkor az anyukádon kivul senkit sem érdekelne,hogy te épp miért vagy búslakodó :)


Szeresd hogy az élet szeret téged:) Lástd az ajándékokat az élettől és élvezd :)

2020. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Sokkal jobb egy vidám, derűt sugárzó emberrel szórakozni (társának lenni), mint aki búval bélelt. Búbánatból mindenkinek kijut éppen elég. Vidámság kell!
2020. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, meg alapjában véve szerintem jó a humorérzékem is, csak ezen a barátság téren vagyok visszahúzódóbb.. Például tanulás és munka, családalapítás terén nagy terveim vannak, nincs bennem az az életuntság.. Nagyon jól megvagyunk a párommal , sokat kirándulunk, programokat csinálunk, biciklizünk stb. Azt vettem észre, hogy mikor régen több barátom volt, de kapcsolatom nem volt, akkor egy sokkal bunkóbb ember voltam, de mellette jobb emberré váltam jóval! Nem tudom :) remélem barátság téren is tudok majd fejlődni.
2020. ápr. 7. 19:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy engem a gimnázium tett ilyenné sajnos.. Mindenki azt mondja, hogy életed legszebb pár éve lesz. Az én osztálytársaim viszont kinézték azokat az embereket, akik nem isznak, nem füveznek stb. Engem ezek a dolgok egyáltalan nem vonzottak soha. Szerintem ez lehetett egy nagy törés amikor én (és még páran) voltam a szürke kisegér. Már egy új élethelyzetben vagyok, de úgy gondolom hogy ezt a terhet cipelem magammal és úgymond kivetítem a másik szituációba. Pedig a mostani emberek akik körülvesznek tudom, hogy jó emberek! De lehet hülyeség amit most mondtam :)
2020. ápr. 7. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresned kellene valamilyen múltbeli traumafeldolgozó módszert, amivel ezt a számodra nemkívánatos lelki hatást, és utólagos következményeit végleg magad mögött hagyod, kérdező. És nem ártana az sem, ha a múltbeli önmagadnak megbocsátanál (azt, hogy bunkó voltál). Az akkori helyzetedre nem tudtál más megoldást. Gondolom, halálos bűnt azért nem követtél el ennek következtében.
2020. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!