Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé, de nem lehetek mellette. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segítene ,ha bevallanám neki. Nincs senkije,de úgysem leszünk együtt sose. Azt viszont tudom hogy kedvel
2020. ápr. 7. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom. Valld meg neki, ha megkönnyebbülsz. Ő valószínűleg úgysem viszonozza, a kedvelés még nem szerelem. Miért nem lehettek együtt? Foglalt?
2020. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ja, hogy nem foglalt. Akkor?
2020. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha sose lesztek együtt, akkor mindegy hogy bevallod-e vagy nem, ugyanaz a végkifejlet. Akkor már jobb kiadni magadból és tudatni vele ezt, nem? Vagy csak simán elhívni randira ha adottak lesznek újra a külső körülmények.


Szenvedtél 8 millió évet, most már kibírod azt a pár hónapot míg remélhetőleg jobb lesz a helyzet járvány-ügyben. De tetszik amúgy hogy mindenki most akar mindent bevallani és párt találni, mikor 20-30 évig sokan nőhöz se mertek szólni.

2020. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

De miért nem lehettek majd együtt? Neked van egy kapcsolatod amiből nem akarsz kilépni, vagy mi a gond? Lehet hogy ő is szerelmes, nem csak simán kedvel téged.

Szerintem valld be, egy próbát megér. Te vagy a férfi, vagy a nő?

2020. ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem foglalt, akkor mondd neki.
2020. ápr. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá és vallj neki szerelmet ;)
2020. ápr. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha foglalt, akkor mi értelme agyalnod rajta? Szétverni egy kapcsolatot nem lenne szerencsés. Ha egyedülálló, akkor meg mire vársz? Írj rá!
2020. ápr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ennyi értetlent. Ti nem olvassátok el amit leírtam ? Írtam,hogy egyedüli!! 😂👏
2020. ápr. 8. 12:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben? Miért? Hány évesek vagytok?
2020. ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De akkor miért nem lehetsz vele? Valaki megtiltja?
2020. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!