Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyenek az Albán férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek az Albán férfiak a magyar nőkel?

Figyelt kérdés

Van egy Albán “srác” aki nagyon tetszik de ő 27éves én 19. Sok mindent olvastam róluk hogy rosszul bánnak a nőkel és hogy nem vehetnének feleségül egy magyar nőt.

Az egyik fiú testvére egy magyar nővel van együtt már el is jegyezte őt a srác, elég régóta itt laknak Magyarországon.

De semmilyen tapasztalatom nincs hogy érdemes e lenne vele szóba állni vagy bele kezdeni bármibe is.

Szívesen meghallgatom a pozitív és negatív tapasztalatokat is!


2020. ápr. 8. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Filmajánló: ELRABOLVA


Muzulmán féreg mind!

2020. ápr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Neked mi jut eszedbe az albánokról amikor először meghallod? Nekem a prostitúció, emberrablás, szervkereskedelem, fegyverek csempészése, stb. De ha gondolod tegyél egy próbát.
2020. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Zsenge kamasz koromban (15-16 lehettem), találkoztam barátnőmmel pár albán sráccal. Akkor még naivak voltunk, elkeztünk velük randizni.

Aztán szépen körbe akartak adni egymás között minket (szex még nem volt hálistennek), illetve kábítószer is képbe került.

Hálistennek volt annyi veszélyérzetünk, hogy megszakítsuk velük a kapcsolatot.

Naiv faluból városba került falusi csajok voltunk. Hálistennek kollégiumban laktunk, egy udvarban a sulival, ugyanis utána még sokáig kóvályogtak a suli körül, már-már ijesztő volt. Így legalább azzal, hogy egyszerűen nem léptünk ki a suli területéről el tudtuk kerülni őket.

Utólag rengeteg jel volt, hogy nagyon-nagyon nem jó társaság, csoda, hogy nem lett gond.

2020. ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, albán pékségnél szoktam reggelit venni.
2020. ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!