Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel, hogy senkinek sem kellek, mert csúnya vagyok? 24/L

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 11:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%

Nekem kellenél, csak hát én is ronda vagyok... :(

21 F

2020. ápr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 LazyJones ***** válasza:
Nem te kérdezted meg ugyanezt tegnap...?
2020. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem. De jó tudni, hogy nem csak én vagyok csúnya :D
2020. ápr. 8. 11:50
 4/27 anonim ***** válasza:
13%
Fogadjunk nem vagy az, nem kell itt sajnaltatni magad.
2020. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 LazyJones ***** válasza:
39%
Ő sem volt az. Nálad sem hiszem.
2020. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Csúnya vagyok, ezt közeli család tagjaim is mondták már. És barátok is.


Nagy az orrom, elállóak a füleim, vékony, lapos hajam van ami nem nő hosszúra. Ha mosolygok, olyan arckifejezésem lesz, mintha értelmi fogyatékos lennék. A szemem színe szürke, a bőröm csúnya, pedig járok kozmetikushoz is. Mellem és fenekem nincs, combra és hasra hízom nagyon még sport és egészséges táplálkozás mellett is.


Ezek csak a legfontosabbak, még rengeteg minden van rajtam ami csúnya

2020. ápr. 8. 11:54
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
Kuldj mar egy képet, szerintem nem ennyire rossz a helyzet
2020. ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

Azt teszed, amit minden férfi és nő tesz, akiket nem áldott meg az élet jó megjelenéssel.


- próbálsz váltotatni azon, amin tudsz (az arcformán, a mellméreten nem tudsz, de egy előnyös frizura, egy sportos alkat sokat segít, és nem igaz, hogy a sport nem hoz eredményt).


- próbálsz olyan területeken fejlődni, amiket tudsz fejleszteni, humor, széles látókör, jó beszélgetőtárs.


És ha ez megvan, akkor keresel olyat, aki túl tud lépni azon, hogy nem te vagy az insta legfényesebb fotócsillaga.

2020. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
55%

Majd itt mindjárt jönnek a "nagyokosok", hogy nem úgy van ám az, tessék sminkelni, másképp öltözködni, trendi frizurát csináltatni, edzeni... B•romság. Aki szép, az szép különösebb erőlködés nélkül, aki meg csúnya, az b•szhatja, akármit csinál.

Amúgy nézd a jó oldalát, az a legbölcsebb, amit tehetsz. Nem leszel kihasználva, átverve, megcsalva és kidobva. Nem kell főznöd, házicsicskulnod. Nincs állandó megfelelési kényszer, lazíthatsz, punnyadhatsz. Megvannak az előnyei ennek az állapotnak is.

2020. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
27%
Te is csak a szokásos módon sajnáltatod magad mint az összes többi csaj az oldalon. Kellenél sok embernek és ha igazán akarnád, akkor lenne párod.
2020. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!