Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ne legyek szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek szerelmes?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok a kollégámba, aki házas, bár jelenleg nem él együtt a feleségével. Már hónapok óta tart az állapot, hogy képtelen vagyok bármit normálisan megcsinálni, mert folyton rá gondolok. Biztos vagyok benne, hogy ő is érez irántam, szokott felém lépéseket tenni, ami miatt elítélem, így hogy házas, semmit nem szeretnék tőle. Szóval a kérdés, hogy lehet elfelejteni, ha rendszeresen találkozok vele, sőt még közeledik is felém. Van valami megoldás?

2020. ápr. 8. 21:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Ez csak fellangolás! Hívd el és mondd meg neki, hogy mint erzel... ha ő is igy érez boldogok lesztek, ha pedig nem örökre elfelejted :P
2020. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Simán így tennék, ha nem lenne házas. Így viszont nem lennénk boldogak, mert engem gyötörne a bűntudat. :/
2020. ápr. 8. 21:51
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

"aki házas, bár jelenleg nem él együtt a feleségével."


Akkor ez most mi? Válófélben van, vagy mi...? Tényleg nem értem, pedig alapvetően nem vagyok ostoba.

2020. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem magyar nemzetiségű, náluk nem szokás a válás bármekkora cink is van.
2020. ápr. 8. 21:55
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! De mondd el neki nyugodtan, mert ha nem így teszel, akkor viszont nem a bűntudat, hanem a szerelem fog gyötörni...ha talán csillapodig, mindíg eszedbe fog jutni az, hoyg mi lett volna ha megfogadod a tanácsom és megpróbálod vele, elmondod neki mit érzel :D Inkább abűntudat gyötörjön, pláne ha ő is közeledik stb ;) Kicsi tök, batorsag nagylevegő aztán hajra! 1. váalszoló voltam.
2020. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az is a baj, hogy sosem lenne normális kapcsolatunk, mert házas maradna, érted... :( Egy olyan kapcsolatot szeretnék, amiben benne van a pakliban, hogy egyszer én is leszek menyasszony. :)
2020. ápr. 8. 22:01
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

#4


Ez milyen nemzetiség/ország? Valami elmaradott arab vagy balkáni nép? Csak mert a tőlünk fejlettebb országokban sehol nem "cink" a válás, ha szar a házasság. Az USA-ban már át is estek a ló túloldalára, ott már lassan az a "cink", ha valakik együtt élnek 5 évnél tovább.

2020. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Most ezt hagyjuk már légyszi, hogy milyen nemzetiségű, náluk nem olyan egyszerű a válás, mint nálunk és kész. :'(
2020. ápr. 8. 22:14
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy milyen nemzetiségű, ha ő is hasonlóan érez irántad csak az esetleges gyerekek kötik össze. Mondd el neki, hogy mit érzel, mindenre van megoldás, majd ő eldönti a többit, eldönti, hogy veled szeretne e élni vagy a már meglévő családjával. Azt teszi, ami t a szív diktál, nekem mindegy mit csinálsz, de ha nem leszel most tökös örökre bánni fogod, később, hogy nem mondtad el neki az őszinte érzéseid (tapasztalat) Manapság mindenre van megoldás, egyenlőre ne szaladjunk ennyire előre, és ez mindd csak kifogás mondd el neki szépen, hogy mit érzel, hsizen ezt még senki nem tiltja és nem is fogja tiltani! Üdv Szintén 1.
2020. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#8


Azért annyira nem mindegy. Mert ha valami olyan nemzetiségű aki csak azért nem mer válni, mert az elmaradott népe megbotozza, akkor nyugodtan világosítsd fel, hogy ez már régen nem működik így, és meneküljön abból a közegből.

2020. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!