Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sosem fog elmúlni az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fog elmúlni az az érzés, hogy hiányzik?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akibe nagyon beleszerettem. Mivel ő ezt nem viszonozta, ezért nekem így kényelmetlen volt a kapcsolatunk, s megbeszéltük, hogy akkor inkább ne keressük egymáat. Ez már kb. 4 hónapja volt, de néha még mindig nagyon hiányzik. Ez sosem fog elmúlni? ;(( Nagyon rossz.
2020. ápr. 11. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan dolgot, ami még nála is jobban érdekel!


Hasonló cipőben vagyok én is.

2020. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a helyzetben vagyok én is, csak mi nem beszéltük meg, hogy ne keressük egymást. Azóta lett neki barátnője is.

Akkor fog ez elmúlni valószínű, ha találsz magadnak párt, akit jobban szeretsz nála.

2020. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem, túlvagyok rajta, aztán egyik napról a másikra megint rossz minden.
2020. ápr. 11. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Keress másik nőt.

Tényleg. Nálam csak ez működik.

2020. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De, el fog, csak mindenkinek más az idő mértéke. Ne nézegesd neten se és kerüld ki élőben is, ha tudod.
2020. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!