Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Visszatérjek a volt páromhoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatérjek a volt páromhoz? Érdemes?

Figyelt kérdés
Olyan tiszteletet, szeretetet kaptam tőle és lelki támaszt, amit senki mástól. Szépen éltünk. Mindkettőnknek jó munkahely, közös érdeklődési kör, egzisztencia. Egy hiányzott: a szex. Ő aszexuális, és ez 2 év után derült ki. Előtte működött valamelyest, utána 3 évig hozzám sem ért. Eltávolodtam tőle. Nem kivánom tőle a szexet. Otthagytam 5 év után. De azóta is tartjuk a kapcsolatot. Ennek 2 éve. Hiányzik!!!! Hiába vagyok azóta együtt életem nagy szerelmével, aki beindít, aki felpezsdít. De ez az ember viszont ezen kívül azokat nem adja meg, amiket az exem. Tisztelet, megbecsülés, gondoskodás stb. Elvált, gyerekes, harmadrangú vagyok számára. A szex jó, néha kirándulni és kikapcsolni, de az a biztos érzelmi háttér hiányzik. Fáj otthagyni, mert bántott is lelkileg és fizikailag...nehéz. de vágyom vissza a régi otthonomba, és a volt barátomhoz. De fogalmam sincs, mi lenne velünk szexuális értelemben... mit tegyek? 28/N

2020. ápr. 14. 10:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És ezt már nem nevezném szerelemnek iránta, inkább mély szeretet. Azt a férfit pedig, aki bánt, szerelemmel szeretem.
2020. ápr. 14. 10:17
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell eldöntened, mi a fontos számodra. Szerintem egyik férfi sem jó megoldás. A régi párod mellett a nemi életet el kell felejteni, hacsak nem engedélyezi, hogy ezt az élményt egy másik férfival éld meg.
2020. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyéél? Mi lenne ha egy harmadik ügét keresnél aki testileg és lelkileg is teljes kielégítést nyújt számodta?? Miért kell kizárólag félmegoldásokban gondolkodni? Ja, hogy az kicsit időigényes, meg egy kis ideig pasi nélkül kell lenned. Hát, szerintem megérné.
2020. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*ürgét! :)
2020. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha eddig nem működött és tovább léptetek mindketten, enniy év kihagyás után felesleges lenne. Tapasztalat...

Töltött káposzta...ismered? Melegítve már nem az igazi...

2020. ápr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ő nem lépett túl. Azóta sem volt senkije. Várna vissza. Azt mondta, nélkülem már semmisem olyan. A nagy szerelmet fel kell adnom a nyugalomért?
2020. ápr. 14. 10:25
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem csak ez a két pasi van a világon. Találhatsz olyat, aki biztonságot ad, de a szex is jó. Tökéleteset nem fogsz találni, de ezeknél jobbat biztosan.
2020. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Miért lenne az a nagy szerelem, ahol leírásod szerint nincs tisztelet, megbecsülés, gondoskodás?? Ne haragudj de ez nem normális, ezeken kellene gondolkodnod, hogy miért ilyen megoldásokban gondolkodsz csak, ahhelyett, hogy tényleg megpróbálnál olyan embert keresni, aki kielégíti a vágyaid.

Ahogy írták, nem csak két ember létezik a világon.

Azon gondolkodjunk már el, hogy ha valaki aszexuális, nem olyan könnyű azért partnert találnia, így "persze" hogy visszavár, hisz te még így is megvoltál vele 5 évet. De amúgy neki is lenne lehetősége alkalmasabb partnert találni, csak épp ő is korlátozza saját magát. Keringtek a fél méteres karámban, holott van egy egész bolygó tele rengeteg alkalmasabb emberrel.

2020. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológushoz kéne menned első körben.


Nagy szerelmednek nevezed azt, aki számára harmadrangú vagy, lelkileg és fizikailag is bántalmaz.


Drágám, te egy bántalmazó kapcsolatban élsz. Nagyon gyakori, hogy a jó szex az egyetlen pillére az ilyen kapcsolatnak. Olvassál utána, magadra fogsz ismerni.


Menekülj ettől a sggfejtől, de nem feltétlenül vissza az elsőhöz.

2020. ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus női probléma: kettőből akarna egyet összegyúrni. Azért az a kép megvan neked is, hogy épp telever a partnered, közben az exedről nosztalgiázol? Nekem valahogy nem sikerül ezt megértenem, összeraknom.
2020. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!