Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szabad e már rögtön az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad e már rögtön az első randin csókolózni? / Bővebben lent olvasható! / Trollokra, kötekedőkre nem vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés

Ha már az első randin hagyom a fiúnak, h megcsókoljon, akkor nem fog könnyűvérű nőnek gondolni?


Ha a fiú már az első randin meg akar csókolni, de én viszont csak a következő randin szeretném, h megcsókoljon, akkor mi a teendő?

( Mert így, ha nem engedem, h az első randin megcsókoljon, akkor azt veheti visszautasításnak, és az is lehet, h nem lesz következő randi ... )

Pedig nagyon szeretném, ha megcsókolna, csak ne rögtön már a legelső randin, mert nem szeretném elsietni a dolgokat!


Helyette adjak Neki szájrapuszit?


2020. ápr. 16. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Fiú vagy FÉRFI?


FÉRFI vagyok, volt több olyan kapcsolatom, ami első randis szexből indult, és voltak olyanok is, hogy a 8., csók mentes randi után abba maradt.

2020. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a tini párkapcsolatokba való...?


(Btw. én sosem tartottam könnyűvérűnek egy csajt se, ha már az első randin csókolóztunk, és fap.nának sem, ha esetleg a második randira hagyta volna a dolgot. De ha még a harmadik randin is a "jaj, nem vagyok biztos benne..." meg a "nem tudom, mit akarok..." ment, akkor a csaj felejtős volt.)

2020. ápr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A szájrapuszi elmegy, legalább ott a progresszió. De ez a várni, elsietni, egy ökörség, pláne ha te is akarod. Az ilyen mesterséges gátakat a többség elég könnyen kiszúrja.

Ha eleve nem vagy kész, az nem gáz tényleg, ha taktikázol, miközben te is kaparod a falat, az az. Inkább igény szerint csináld a dolgaid, abba nincsen labancos.

2020. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell tenni, ami jól esik. Nem hiszem, hogy bármi múlna azon, hogy az első vagy a második randin csattan el az első csók. Úgy értelmezem, már ismeritek egymást valamennyire, szóval nem egy vadidegennek engednéd meg a dolgot, ha megengednéd. Amúgy meg azt gondolom, egy csók akkor csattanjon, ha azt mindkét fél akarja. Ha te a viselkedéssel nem adsz zöld utat, akkor ő se erőszakoskodjon. Amúgy a szájra puszi szerintem is jó köztes megoldásnak: nem is adod egyből magad, de azért jelzed felé, hogy nem közömbös, és ha türelmes, akkor lesz ebből még több is.

Nem tudom, mitől félsz egyébként. Nincs olyan szabály, hogy ha elcsattan az első csók, onnantól számítva még két randi aztán kötelező a szex. Mindig csak annyi legyen, amennyi jól esik Neked is!

2020. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Akit ez érdekel és ez alapján dönti el, hogy mik a tervei veled, azzal nem éri meg egy percnél sem tovább foglalkozni.


Játszmázást meg hagyd abba, mert azzal a normális emberek előtt is elvágod magad

2020. ápr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Nemtom, en elso randin szexeltem is, azota is egyutt vagyunk 5 eve. Gondolom csokoloztunk is. Bar ha meg nem toltottetek be a 16-ot, a szexet nem javaslom.
2020. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Le vagy maradva kislány. Az a randi ami nem szexel ér véget, az nem is randi.
2020. ápr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan olyan dolog, ami a két félen múlik. Nincs rá szabály, hogy szabad-e, vagy kell-e.


Zárójel: aki azért gondol könnyűvérűnek, mert engeded, amit ő kezdeményez, annál komoly problémák vannak.

2020. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyobb zárójel: talán taktikázás és játszmázás helyett van, hogy kifizetődőbb, ha önmagadat adod. Ha meg ez nem jön be, akkor legalább tudod, hogy úgyse működött volna. Annak nincs értelme, hogy olyasmiért szeressen, ami nem te vagy.
2020. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Mi van?? Mások egyből dugnak. A csók kötelező. Ez jelzi azt hogy minden rendben ment a randin és jöhet a folytatás. Ez csak egy csók!
2020. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!