Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szexkapcsolatból kialakulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból kialakulhat szerelem, ha nagy a korkülönbség a felek között?

Figyelt kérdés
Lehetséges az ilyen? Saját történetekre ia kíváncsi vagyok.

2020. ápr. 17. 10:24
1 2
 1/12 tudakozó6565 válasza:
42%

Igen.

Én 2e voltam, a nő 46.

2 évig csak szex volt köztünk. A vége az lett hogy össze költöztünk, 7 évig laktunk együtt

2020. ápr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tudakozó6565 válasza:
33%
23 voltam, csak elírtam
2020. ápr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Nálam egy olyan tapasztalat volt amikor nem. Megszoktuk hogy csak szexre kellünk egymásnak, és hogy külön külön mi játszódott le bennünk az sajnos mai napig rejtély. Annyit tudok hogy én kezdtem többet érezni iránta de nem mertem túlságosan sose felvállalni mert részéről nem jött semmi jel (ahogy részemről se mert nem mutattam ki). Persze ebben még közre játszott ez-az úgyhogy azis befolyásolta.
2020. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Biztos kialakulhat, az már más kérdés,hogy felvállalják-e egymást.

Negyvenes nő vagyok, huszonéves sráccal volt szexkapcsolatom. Volt olyan időszak amikor többet éreztem Iránta, de ezt igyekeztem elnyomni magamban.Sosem beszéltünk Vele érzésekről, de bennem volt az a tudat,hogy Ő gyereket/családot akar, én pedig ezt már nem vállalom be, tehát zsákutca lenne.


A gyerekkérdés és a kor kardinális. A 23 éves hozzászólónak még volt ideje bőven a családalapításra, a nő pedig csak nyert, nem veszített.


Előre nem látjuk meddig tart a kapcsolat, és ma már én is kicsit másabbul látom. Ha mindkét részről érzelem alakul bele kell vágni, bármeddig tart.De azzal a tudattal,hogy az életcélok miatt ez véget érhet mielőtt az érzelmek lecsengenének...

2020. ápr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Igen.


19 éves volt 40-es barátnőm.

40 évesen volt 16 éves csajom.

2020. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
szerintem ne reménykedj, az öreg hapsinak csak dugásra kellesz:(
2020. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Régebben hittem a tündérmesékben. Aztán észbe kaptam, és beláttam, nincs közös jövőm egy hozzám képest vén farokkal. Ő ébresztett rá azokkal a dolgaival, amikkel porig alázott. Szóval nem minden esetben, de igen gyakran csak szexbabát lát benned a másik, akit levehet a polcról bármikor.
2020. ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

7.-nek


Aha, TÉGED, 1X, 1 VALAKI, átvágott. Ez azt jelenti, hogy minden férfi mocsok?


Főnököm BMW-jének gyári hibás volt a váltója. Akkor a BMW autók ipari hulladékok.


Értem.

2020. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Igen. 26 voltam, ő 42. Első látásra valami megmagyarázhatatlan vonzalom. Beszélgetés.. Flört, találkozó megbeszelesemelso alkalommal szex. Pár alkalom után éreztük, hogy ez nagyon más, mint eddig bármi, bárkivel.. 1 hónap után osszekoltoztunk. Azóta van egy kisfiunk is, nagyon nagyon boldogok vagyunk:)
2020. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem lehetséges. De ezt ne úgy vedd hogy mindenképp meg is történik. A szerelem még a könnyebb dolog a kapcsolat a nehezebb. Egyébként velem pontosan ez történt most. Egymasba szerettünk. Ha gondolod írj és elmesélem. 18/L
2020. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!