Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem megy az online óra annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy az online óra annyira zavarban vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, 22 éves lány.

A legtöbb órán beadandók vannak, vagy leadja a tanár hanggal az anyagot. Ám az egyik fiatal tanárom, aki 28 éves, online órát tart 3 embernek velem együtt, kamerával, hanggal (Ez ilyen külön óra, ami felkészít egy vizsgára, és csak ő tartja, nekem pedig kötelező). A probléma a következő:


iszonyatosan tetszik. Tudom, hogy plátói, tudom, hogy minden lány epekedik érte, tudom, hogy ez gyakori, tudom, hogy tisztában van ezzel...DE! Nem tudom már ezt kezelni. Már ellőttem mind a három hiányzásomat, mert egyszerűen nem bírok teljesíteni órán, annyira zavarban vagyok tőle. Rendszeresen végigmért élőben, meg csomót mosolyog rám, míg beszélek,tudja, hogy jó pasi, és mindig hebegtem-habogtam. Gondoltam, majd ez javul online órán, de nem. Mindig készülök, írok házit, van véleményem, de amint felszólít, nem bírok megszólalni, össze vissza motyogok, meg alig kapok levegőt, sőt, múltkor óra előtt pánikrohamot kaptam. Igen, ennyire súlyos a helyzet. Nem volt velem ilyen soha! Szóval kezelni sem tudom.


Gondolom hozzájárul ez az egész korona mizéria az egészhez, hogy lelkileg most amúgy is rosszabbul vagyok, de már nem tudom, mit csináljak. Direkt ilyen szexin néz, beszél, mert tudja, hogy jó pasi, én meg ezt nem tudom kezelni. Órán kedves, meg sokat beszél magáról, meg érdekli mindenki véleménye, tehát tanárként viselkedik, de meglátom és vége. Iszonyatosan vonz.


Amúgy nem lenne bajom ezzel, de így, hogy nem tudok teljesíteni kezdek megbolondulni. Alapból izgulós voltam kiskoromban is, ha felelni kellett, vagy ilyenek, viszont ez már nagyon durva.


Mit tehetnék? Minden tanácsot megköszönnék, mert ezt már nem bírom.


2020. ápr. 17. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Fordulj pszichológushoz, ha értelmiségi pályára akarsz menni! A másik lehetőség, hogy elmész füvet nyírni, ott nem kerülsz ilyen helyzetbe.
2020. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, jártam pszichológushoz, és tudjuk a probléma gyökerét a gyerekkorból(rossz édesanya), de idő kell, mire ezt megoldjuk sajnos. :)

Ez pedig szorongatóan sürgős helyzet. Füvet is nyírok csak itthon, köszi.

2020. ápr. 17. 16:31
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Igyál nyugtató teát óra előtt, pl. kamilla teát vagy komló teát.


De ihatsz egy alkohol mentes sört is, talán abba is van komló.


De ne szokj rá, inkább trenírozd magad. Vagy kapcsolj be madár csicsergést, és a hangot csöndesen játszd, ha olyan helyen élsz nem feltűnő a tanárnak se. :)

2020. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Ugye nem szedsz gyógyszert? Ha igen akkor kérj tanácsot gyógyszerésztől, ők tudják milyen természetes gyógynövényt lehet gyógyszerrel együtt is inni teaként.


Vagy vegyél levendulás parfümöt vagy testolajat, fujd be a kezed a füled mögött, párologtass pl. levendulát, vagy citromfüvet, de ne sokat egy csepp vízben bőven oké.

2020. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Bocs, én is vonzódtam már nagyon pasihoz, remegett még a térdem is amikor megláttam, de ezt szándékosan túl tolod..

Ha csak simán egy évfolyamtársad tetszene akkor is pánikrohamot kapnál?

Csak figyelj és jegyzetelj az óráin..

2020. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4-es necc amiket írsz. Egyrészt nem tudsz olvasni, másrészt nem vén a tanár, harmadrészt valószínűleg nem olyan típus.


Maximum csak megnézte, és ugye tiltja is a szabályzat amíg a tanára nem is lehet köztük semmi.

2020. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
#4: dugulj már el te szerencsétlen.
2020. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ezt durván tulreagalod . Vagy azt akarod hogy így vegyen észre??


Soha nem értettem ezt a hebegek habogok dolgot. Szerintem vegyél erőt magadon aztán koncentrálj a leckere. Meg írj jegyzetelj.

2020. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy nem olyan jó pasi ő.

Ez az erőltetett rájátszása nekem visszataszító lenne.

2020. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Illetve 4-es lettem, mert valószínűleg 4-est moderálták, és leszedték, mert én is írtam 4-esnek, hogy nem vén a pasi.


:D Kész!

2020. ápr. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!