Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! Ha igazán szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha igazán szerettek egy nőt, akkor tényleg jöhet akármilyen bomba nő, nem érdekel titeket?

Figyelt kérdés
Én külső szemlélő vagyok egy párkapcsolatban, ahol a pasi elvileg nagyon szereti a barátnőjét, de mégis szexszel másokkal, mert azt mondja, nem tud nekik ellenallni..

2020. ápr. 19. 22:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Hazudik 27f
2020. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Kamu.


Ha szeretek valakit akkor ő rá vágyom és őt akarom. Baromság, hogy nem tud ellen állni, mert pasi. Nem tud, és nem akar, de nem azért mert pasi, hanem mert gyökér. (és nem is szeret, de ezt gondolom nem kell külön mondani.)

2020. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
7%
én elhiszem, hogy szexszel másokkal. A stabil kapcsija megvan a többiekkel meg flörtöl
2020. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
14%
az kevés hogy szeretjük,ha ki vagyunk elégitve akkor nem érdekel.f
2020. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De ha szeretsz valakit, akkor miért kell mellé még flortolgetni ezt sosem értettem.. Én ha szeretek valakit, akkor nem érdekel más.. Flörtölés szintjén sem. Ha meg nem elégít ki minden területen a baratom, vagy úgy érzem, hogy nem az igazi vele, akkor nem vagyok vele és kész..
2020. ápr. 19. 22:36
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha valamit szeretsz akkor tényleg csak őt kívánod! Olyan nincs hogy flortolget olyan meg végképp hogy másokkal fekszik le!!!
2020. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Noren1989 ***** válasza:
91%

Maradjunk csak a tények mellett: van lojalitás és van szerelem.


A kettő nem feltétlen jár jegyben.


Engem speciel csak az a nő érdekel, akibe szerelmes vagyok, nemigen hajlok a megcsalásra, semmi esetben.

2020. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
9%

Ilyen létezik, szerintem nem is túl ritka. A szexuális vágy képes felülírni a szerelemről alkotott elképzeléseket. Nekem sose sikerült hűségesek lennem, pedig voltam már szerelmes!


50f

2020. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
27%
én így voltam, és így is leszek
2020. ápr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#10 magyarul fontosabbá válik az a nő, akit csak megkursz mint az akit amúgy szeretsz is?

Leszbi leszek mert hányok a férfi nemtől lassan és attól ahogy gondolkodnak!

2020. ápr. 19. 23:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!