Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem a pasinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem a pasinak, vagy a barátnőm jön be neki?

Figyelt kérdés

Egyetemisták vagyunk mindhárman.

A suliban felfigyeltem egy fiúra, aki akárhányszor jött a folyosón, végig mért engem, rám mosolygott, utánam fordult, stb., sőt, utolsó nap a suliban úgy ment a folyosón, hogy végig bámult engem annyira, hogy nem vette észre hogy van előtte valami és megbotlott:) A barátnőim is észre vették, de sajnos sose volt vele közös órám, és közösségi oldalakon sincs fent.


Na most a legjobb barátnőmnek lett vele órája, azóta folyton köszön a barátnőmnek a folyosón, meg tök jókat beszélgettek. Úgy adta az alkalom, hogy ebben a félévben én is közös órára kerültem vele, online csináljuk. Folyton a barátnőmmel beszélget órán(vannak ilyen kettes feladatok, most nehéz elmondanom, hogy oldjuk meg de nem ez a lényeg), és ha én mondok valamit mondjuk órán, és értékelni kell a produkciót, az enyémet folyton lehurrogja, nem ért vele egyet és ignorál, míg a barátnőmet ajnározza. Már nagyon zavar a helyzet, gondoltam, hogy szóvá teszem. Barátnőm is érzi ezt, a srác folyton az ő társaságát keresi órán(folyton hozzá kommentel, hozzá szól), az enyémet meg lehurrogja vagy nem mond rá semmit.


Nagyon zavar a helyzet, nekem nagyon tetszik a srác. Mi a véleményetek? Érdemes lenne megpróbálnom? Vagy ez egyértelmű? Én tök kedves vagyok meg normális....élőben, amíg volt közös óránk és nem online, akkor is csomószor végig mért tetőtől talpig, meg mosolygott rám órán. Én ezt nem értem.


2020. ápr. 21. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet kinézetre tetszel neki de a barátnődnek jobb szerinte a személyisége


Beszéltetek már rendesen kettesben? Hogy a barátnőd nem volt ott?


De szerintem a barátnődért jboban odavan hogyha az ő társasága jobban érdekli

2020. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Nos, volt, hogy barátnőm nem volt ott, mert beteg volt, és akkor teljesen más volt velem a srác. Csomót beszélgettünk, meg ilyen privát dolgokat osztott meg velem, sőt, óra után is társalogtunk.

Aztán jött a barátnőm és kezdődött minden előről.

2020. ápr. 21. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy esetleg régen volt barátnője és úgy van vele hogy "csak legyen valaki"?


Esetleg egyszer mikor kettesben vagytok megkérdezhetnéd hogy meginnátok e valamit együtt vagy ilyenek, szerintem nem szégyen ha a lány kérdezi meg

Abból tudni fogod hogy érdekled e vagy nem

2020. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőddel jóba van, kérd meg, hogy mondjon pár kedves szót rólad, vagy kérdezze meg, hogy tetszel-e neki. :)
2020. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Jaj😨 ne batoritsátok szegény kislányt mert jól beég a fiú előtt és még inkább elmegy az önbizalma majd ...


Egyértelműen a barátnőd jobban bejön neki, veled csak beszélgetett jobb híján. De amint megjelent a barátnőd, egyből az összes figyelme rá hárult, mivel látszólag is odáig van érte külsőre és belsore is egyaránt. Inkább a barátnőd kéne megkérdezni hogy miről beszélgetnek annyit? Amúgy a barátnőd is ludas a dologban, mivel tudja hogy neked bejön a fiú, így húznia kellett volna egy határt közte és a fiú között, hogy szabadon tudja hagyni az utat esetleg feléd... De mivel nagyon sokat és sokszor beszélgetnek, ki tudja mikről, így van egy olyan sanda gyanúm, hogy a bari nőnek sincs ellenére hogy csapja neki a szelet a fiú. Tehát nem volt tekintettel a te erzeseidre. De alapjáraton kevés voltál a fiúnak és jött neki egy naladnal is jobb a barátnőd személyében.


Nem igazi barátnőd van!

2020. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A jó öreg tini filozófálás... én jövök be a tuti csajnak, vagy a barátnőm...


Istenem, miért gondolják az iskolások, hogy felnőttek lettek attól, hogy elmúltak 18 évesek, ha még mindig a tini kérdéseken pörögnek.

2020. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!