Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lassan másfél éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan másfél éve vagyok együtt a párommal, eddig vékony barátnői voltak, én meg nem vagyok az. Folyamatosan rettegek hogy talál jobbat, neki a vékony lányok az esetei, azokat nézi meg. Vélemény?

Figyelt kérdés
Azt hiszem csak a belsomert szeret engem, mert én tényleg szeretem, az eddigi barátnői nem értékelték.
2020. ápr. 21. 21:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha már másfél éve veled van akkor szeret és nemhinném hogy elhagyna. De amúgy miért nem próbálsz edzeni és változtatni ezen? Akkor nemkellene rettegj ilyesmitől.
2020. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is végigpróbáltam az étlapot, mielőtt megismertem a párom.
2020. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Első! Amit írtál egy hülyeség. Én is mindig a vékony, csinos lányokra buktam, ilyenek is voltak mindig, egy kivétellel. Nos, vele 3 évig voltam, sosem voltam bele szerelmes, igazából sosem tetszett a teste, nem is kívántam szexuálisan, csak úgymond kihasználtam. Amivel magához kötött az az volt, hogy állandóan a kegyeimet kereste. Aztán amikor már nem ment részemről ez az egész, jött az álomtestű, szép barna hajú lány, aki vitte a bankot. Nem hinném hogy csak én lennék ilyen.
2020. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

3.

Ez annyira szánalmas és a te részedről. Itt te voltál kétségbeesett, hogy egy számodra szinte taszító nővel voltál együtt, csakhogy legyen valakid, amíg nem jön össze jobb.

2020. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is volt hasonló mint 3-as,de ott nem csak dagadt volt a csaj,hanem egy kamus,idióta is mellé,meg egy okoskodó pukkancs.

Még a pénzembe is bele akart ugatni minek költök magamra ennyit,szerinte ez sok.

Konkrétan ,,lehuzott" teljesen energiában,mivel tudta úgyse maradok vele ha nem teszi oda magát külsőleg,aztán így próbált megtörni,hogy ne legyek ,,piacképes".

Előadta,hogy így edz úgy edz,meg diéta.

Jah hozta a hagymakarikáit,zsömlét meg a parizert(amit a kutyáknak SE adnék),edzésen lb 10 perc hasazgatás sőt annak se nevezném meg 10 perc pici séta volt a fútópadon,addig én kb. a tüdőm köptem ki edzés közben,meg örültem hogy nem esek össze az intenzítástól.

Szánalmas volt az egész csaj,ahogy van ráadásul gazdagok voltak de stílusa semmi.

3 hónap után say good bye volt hálistennek.

2020. ápr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
,,futópadon" akart lenni.
2020. ápr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Mindig vékony, sportos barátnőim voltak, egy alkalmat leszámítva (4 évig tartott).



Nem az volt a fő gond, hogy nem volt nádszál vékony, hanem, hogy még ezt is eleresztette. Mikor megismertem 60 kiló volt, mikor szétmentünk 70 felett (és mindehhez 160cm).


Szerettem mint embert, de azzal már nem tudtam megbarátkozni, hogy folyamatosan tovább hízott.

Alapjában véve bejön, ha egy nő egy kicsit kerekdedebb, van válla, popsija, combja, de a legtöbb esetben ez az éve múltán elcsúszik, és nem a jó irányba.

2020. ápr. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan rettegsz ezt nevezik önbeteljesítő jóslatnak.


Ha nincs egészségügyi problémád, ami miatt nem tudsz fogyni, és van igényed és motívációd, akkor miért nem kezdesz el sportolni?


Diéta oké, de a diéta önmagában kevés.


Van aki úgy fogyott, hogy ugyanúgy kajázott, de többet mozgott, nyilván nem kajázott olyan kajákat amik gátolnák a fogyásban, lásd gyorskaják.


De tudni kell hogy a nap melyik szakában kell sportolni is, mert pl. a reggeli sport fogyasztó, a délutáni erősítő.



Szerintem túl tolod, először önmagadat kéne elfogadnod, jól érezned magad a bőrödbe, utána a többi.


Nekem ez a véleményem.

2020. ápr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: sosem bókol, vagy miért vagy ilyen bizonytalan? Nem érzed, hogy szeret? Megaláz a külsőddel, vagy mi a baj? Konkrétan megnézi a többi nőt? Te jól érzed magad így?


3: tényleg szánalmas, amit leírtál, hangsúly a leíráson. Nem hiszem, hogy mernél így bánni egy nővel, már ha egyáltalán szóbaállnának veled, szerintem innen ez az alja hangnem, amit megütsz.


Egyébiránt, most is megütközök, mikor valaki leírja, hogy vékony, csinos. Mert aki vékony, az már automatikusan csinos? Vagy nektek mindegy, hogy alaktalan, formátlan, a lényeg, hogy nincs rajta plusz kg, akkor már csinos?

Aki ilyen, annak sincs túl sok igénye...

Amitől pedig még jobban kinyílik a bicska a zsebemben: ha egy nő degradálja magát, hogy ő telt, a másik meg vékony, csinos, és mivel vékony, egyúttal jobb is.

Miért várja az ilyen nő, hogy a férfi tisztelje őt és imádja a testét, (szándékosan nem elfogadást írok, mert nekem az édeskevés) ha ő sem tartja magát semmire?

Telt vagyok én is, (nem elhízott vagy kövér, de nem is átlag) de az első bántó megjegyzésnél repülne az illető, mert én többre becsülöm magam, nemhogy még alázzam is magamat, hogy biztos talál jobbat. Attól jobb, hogy vékonyabb? Mikor felejtitek már el ezeket?

2020. ápr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy kérdés. A le pontozás a kérdésre adott válasz hasznosságának szól, vagy pedig arról, hogy valamiféle íratlan normáknak megfelel-e? Esetleg valamiféle erkölcs csősznek átmegy a rostályán vagy sem? Ráadásul egy kommentre adott személyes hangvételű, kioktató stílusú válasz mióta ér 100%-ot? Röhejes ez az egész pontozósdi, arra jó, hogy a magas ℅ megmutatja hogy ki mennyire kommersz.
2020. ápr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!