Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A ferfiak ha szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak ha szerelmesek akkor nekik egy 10 perces szeretkezés elég, vagy vágynak ők is az előjátékra?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 22. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Változó! Én pl vágyok és min 1 óráig tartson az aktus, de vannak akik belógatják, megfordulnak és el is aludtak...szóval ez egyénfüggő..ki hogy szereti, olyan ez, hogy én szeretem a sört, de a szomszéd Sanyi már nem rajong érte, ahány ház annyi szokás vágod!
2020. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira ember- és helyzetfüggő. Én nőként se igénylem az előjátékot az esetek nagy részében pedig imádom a párom. Az meg álomvilág, hogy ti x év együttélés alatt minden alkalommal órákig tartó szenvedélyes kufircolásokat tartsatok. Ha csak arra van energia akkor bőven jó a 10 perces gyorsmenet.
2020. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Egyetertek az elozovel, engem se izgat nokent az elojatek, illetve max par perc eleg belole, egyebkent meg 10-15 perc boven eleg a szexbol. Ez csak ilyen romantikus filmes cucc, hogy egy oran at hemperegnek szenvedelyesen az agyban.
2020. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Én egy egyszerű szexkapcsolatban is vágyom az előjátékra, nem csak szerelemben.

48+Ffi

2020. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Szerelmemmel mindketten imádjuk a hosszú előjátékot. Persze van, hogy már nem bírunk magunkkal, és lerővidül :) De igyekszünk alaposan, lassan kiélvezni egymás testét, mindkettőnknek igénye van rá.
2020. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az exem olyan volt, hogy rajött a szexelhetnék, semmi csók, vagy előjáték, egyből mehet a menet. Én igényeltem volna, de nem érdekelte. Pedig szerelmesek voltunk.
2020. ápr. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a szerelemnek ahhoz, hogy valaki hogy kívánja a szexet. Azzal és anélkül is változó, mikor hogy.

Ugye, nem ebből akarsz következtetni, hogy szeret-e az illető? Mert akkor még nem igazán kéne szexelni.

2020. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem azért kérdezem
2020. ápr. 23. 22:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem szerelem nélkül is elég, annyi alatt simán megvagyok! :P
2020. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!