Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A páromat rosszul érintik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat rosszul érintik a munkahelyi problémák de nem beszél róla. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A párom munkahelye egy elég hektikus munkahely, bár már nagyon rég ott van. Folyamatosan tologatják egyik pozícióból a másikba, nincs tisztelve a tapasztalata és az elért eredményei ellenére, a fizetése is alacsonyabb mint kellene. Nem sokat beszél róla, de észrevettem, hogy frusztrálja természetesen.Néha, összebújásnál kijön belőle egy kis panaszkodás, de nem konkrétan csak a cég vezetésére stb. Rákérdeztem, pár mondatot mondott, hogy igen zavarja, majd csak nézett maga elé. Én szeretnek neki segíteni, de lehet nem mer erről kommunikálni büszkeségből. Meglepődött, amikor erre egyenesen rákérdeztem, gondolom új neki, hogy egy nő figyel rá és észrevesz dolgokat.

Természetesen nézi a lehetséges, új pozíciókat, de nem könnyű, főleg most, plusz ez már egy komoly pozíció komoly fizetéssel.

Ti mit tennétek? Hogyan segítsek?



2020. ápr. 27. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Érezze, hogy megbízhat benned. Sok ölelés, összebújás, törődő kérdés. Amikor kicsit megnyílik, legyél óvatos, hogy komolyan kezeld.
2020. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Támogasd abban, hogyha elmulik ez a karantén szörnyűség, akkor merjen váltani.
2020. ápr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!