Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha komoly, hosszútávú kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komoly, hosszútávú kapcsolatot kerestek, akkor ráhajtanátok olyan csajra akibe nem vagytok szerelmesek?

Figyelt kérdés

Van pár lány aki tetszik, de egyikbe sem vagyok szerelmes. Egyikre sem gondolok otthon vagy este lefekvés előtt... Szóval csak úgy meglátok egy jó csaj a villamoson vagy a munkahelyen és ennyi.

(Gondolom más is megbámulja a jó csajokat.)


Munkahelyemen meg folyton azt mondják, hogy az egyik csajra hajtsak rá és jöjjek össze vele.

De minek ha nem őt érzem az igazinak?


Szerintetek van értelme csak úgy nyomulni egy csajra ki jól néz ki, de kb. csak ennyi? (Semmi extrát nem érzek iránta/ irántuk csak szépnek tartom.)

Mert én nem szexet és egyéjjszakás kalandot keresek, hanem komoly hosszú távú kapcsolatot. (Mondhatni: jövő beli feleséget.)


2020. máj. 8. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Első látásra szerelmesnek lenni keveseknek jön össze, arra hiába vársz. Ismerkedj meg vele, aztán meglátod, hogy alakul.
2020. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Társat, örök élet + 1 napra, nem épp így választunk. Nyilván fontos (nagyon) a testi vonzalom. De a házassághoz, gyermekvállaláshoz, közös jövőhöz ennél sokkal több kell. Először tisztázd le magadban milyen nőt szeretnél magad mellé. Állíts fel egy rangsort, mi az amiben kompromisszum kész vagy és mi az amiben egyáltalán nem. Ez alap. És a nőkre nem nyomulni kell, az visszataszító, ismerkedni kell. Érzelem másképp nem szokott kialakulni.
2020. máj. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Természetesen. Szerelemhez idő kell. Legalább két hónapot adnék egy ilyen próbálkozásnak, ha addigra sem fejlődik ki erősebb érzelem, akkor hagynám.


A szerelem első látásra szerintem egy aljas dolog. Igaz szerelemért tenni kell, nem csak úgy jön.

2020. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Bocsi, de szerintem nagyon éretlen vagy, ha így gondolkozol. Persze, nem azt mondom, hogy próbálkozz az egyikkel, de ha nem működik, akkor kezdj ki a masikkal. De ilyen nincs, hogy azért jössz ossze valakivel, mert már szerelmes vagy. Próbálkozni kell, ismerkedni. Hidd el, hogy semmit nem tudsz azokról a lányokról, akik most csak tetszenek és lehet, hogy ha jobban megismerned őket, akkor elkezdodne valami. Ez pedig forditva is igaz, lehet, hogy teljesen kiabrandulnal abból a lányból, aki iránt elsőre szerelmet éreznél.


Én sem voltam szetelmes a páromba az első perctől fogva, de adtam neki egy esélyt és lassan megismertem, kb a második hónapban agyban tudtam, hogy ő kell nelem, de az érzés nem jött még, aztán a 4. honapban beutott a rózsaszín köd, pillangók vannak a hasamban, ha rá gondolok. Teljes nirvana, ha velem van, és vágyakozom utána, ha messze van tőlem.


Tudod, a jó párkapcsolat nem arról szól, hogy mindenben passzolj a masikkal, hanem hogy azokban a kérdésekben tudj kompromisszumot kötni, amik kevésbé fontosak.

2020. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szamomra a hosszutavu boldogtalansag receptje, de te tudod, meg akik megmondjak neked.
2020. máj. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? Szerintem nagyon sekélyes lehetsz érzelmilleg. Már bocs, de szerintem gondold újra a kérdést, mert így se füle, se farka.

Attól nem lesz komoly, hosszútávú kapcsolatod, mert összejöttél egy csajjal, akibe nem vagy szerelmes, de attól sem, ha naívan igazinak gondoltad ōt. A komoly kapcsolathoz felkell nōni, megérni rá, de szerintem te még zöldfülū vagy ehhez.

2020. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5

Ezt most akkor úgy érted, hogy akibe nem vagyok szerelmes arra ne is hajtsak rá?


#6

Úgy értd, hogy akkor se lesz komoly kapcsolatom ha olyan csajjal jövök össze akibe nem vagyok szerelmes, és akkor sem ha olyannak jövök össze akibe szerelmes vagyok?

Akkor szerinted mi a "megoldás"?

2020. máj. 9. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!