Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Budapesten mennyire könnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten mennyire könnyű összefutni az exeddel?

Figyelt kérdés
Nektek volt már ilyen?
2020. máj. 9. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Volt persze, azért annyira nem nagy a város, szóval bőven megeshet, hacsak nem tudod, hogy tutira nem ugyanazokban a kerületekben mozogtok.
2020. máj. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyiket folyamatosan látom. Olyan a munkája, hogy plázákban, forgalmas helyeken kell lennie, így nem nehéz. Villanoson is szoktam látni, gondolom arrafele lakik.
2020. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, hacsak nem egy BKV vonalon közlekedtek, ugyanazon a környéken laktok, dolgoztok, vagy egy helyen szórakoztok.
2020. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt
2020. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
volt.pedig még csak nem is budapesti....
2020. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5 exem van, abból 4 budapesti. A szakításunkkor láttam őket utoljára. Tudom kettőről, hogy hol dolgozik, egyiküknél voltam is véletlenül (nem én szerveztem abba a bárba az összejövetelt), de pont nem ő dolgozott... Szóval 🤷🏽‍♀️
2020. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Velem még nem történt ilyen
2020. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá nagy esély.

Nekem egy emberrel volt ilyen, pedig nem vagyok már mai darab.

Ha egy helyen dolgoztok, tanultok, laktok, buliztok, az más.

Amúgy ritka.

2020. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én Balatonnál lakom nyáron ahol diákmunkát végeztem ott volt egy srác aki pesti volt de nyárra leköltözött. Nem exem, de kerülgettük egymást de végül nem lett semmi csak dumalgattunk. De ennyi amúgy nem tartottuk a kapcsolatot.


Szeptemberben felkerültem Pestre egyetemre. Alig telt el két hét és sikerült összefutni vele két héten belül. Kiderült egymás mellett van az egyetemünk.😅

2020. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szomszéd házban lakik, akkor esélyes.
2020. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!