Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek mennyi idő volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyi idő volt a legtöbb, amíg túllépett valakin és teljesen elmúltak az érzései? Mi segített végül?

Figyelt kérdés
Én jelenleg 3 éve szenvedek, és volt közte olyan időszak is, amikor azt hittem, hogy már nem vagyok szerelmes belé, csak még mindig fáj, amit tett, és csak azon nem léptem még túl. De aztán rájöttem, hogy még mindig szeretem, szóval duplán fáj. Úgy érzem, hogy 3 év elteltével akkor is tovább kellett volna tudnom lépni, ha nem is próbáltam volna, és hogy ez nem normális, és valami "elromlott bennem".

2020. máj. 12. 01:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Van aki szeret szenvedni. Ez komoly. Ha nem szeretne, egy percig sem szeretne valakit reménytelenül vagy olyan embert aki ártott magának.

Általában túlidealizálja a szerelme tárgyát, ha ismerné úgy igazából nem is lennének szerelmesek belé. Vannak olyan emberek akik vonz a viszonzatlan szerelem, a beteljesültre hamar ráunnak.

Ha elutasították akkor az önérzetre lehetne építeni a kijózanodást, vagyis úgy hozzáálni a dologhoz, hogy felteszi magának a kérdést akinek én (már) nem kellek vajon miért kellene nekem? Én ennél többre tartom magam.

Ha "rossz" emberbe szeret bele akkor a hibái felnagyítását javaslom, biztos van hibája, akár erkölcsi v. akár más jellemhiba.

Az idő segít egyedül. Sok sikert! :)

2020. máj. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

3 éve?


fordulj orvoshoz.

2020. máj. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
En fiatal koromban 5 evig nem tudtam tullepni egy fiun. Akik jarni akartak velem vagy elkuldtem oket vagy csak rovid ideig voltam kepes. Mindenkiben ot kerestem. A mai eszemmel biztos pszichologus segitseget kernem.
2020. máj. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg én is 3.éve szenvedek..Nem egymás miatt szenvedünk? 🙂
2020. máj. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Akit igazán szerettem, azt a mai napig is szeretem. Teljesen mindegy, hogy távol élünk egymástól, hogy családot alapítottunk, a mai napig ugyanolyan szeretettel gondolunk egymásra. De ez nem az a szenvedős szerelem, amiről te írsz, kérdező. Ez mély szeretet, amit az ember életében nem csak egyszer érez, de nem sok ember iránt érez így mégsem.


A lángoló szerelem "kifutási ideje" 1-2 év. Ha utána sem tudsz tovább lépni, az kórosnak számít, érdemes segítséget kérned.

Nekem is 3 év volt a leghosszabb idő, amíg vágyakoztam valaki után. Nekem az segített, hogy kiléptem az akkori rossz kapcsolatomból, és lám, pár hónap múlva a lángolásom is csitult, és betoppant az életembe a mostani párom, aki kitörölte a "reménytelent" a szívemből. Most boldog vagyok, immár ismét évek óta, viszonzottan szeretek, és minden rendben van körülöttem.

2020. máj. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Egy év, ha szakításról beszélünk, 3, ha halál miatt véget ért kapcsolatról.


Az idő segített meg a sport.

2020. máj. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kb 2-2,5 fél év. Mi segített? Az idő, új emberek tarsasága, új környezet, új impulzusok és hogy nem találkoztunk nagyon sokáig, csak nagyon ritkán láttam.
2020. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 2 év után tudtam tovább lépni annyira, hogy belekezdtem egy kapcsolatba. Nem tudtam szerelmes lenni, csak magányos voltam és hiányzott a szex. Aztán utánam nyúlt, mert azt nem bírta elviselni, hogy újat kezdtem, aztán el is dobott rögtön. Gyűlölöm emiatt, többször álmodtam egy férfivel, aki végtelen szeretettel átölel, ahogy ő tette akkor, aztán álmomban egy kést vág belém. Elérte ezzel, hogy megint elölről kell kezdenem mindent, az új partneremmel képtelen voltam folytatni. Abból a szempontból nem bánom, hogy igazából csak hazudtam magamnak az új kapcsolatban, mert nem éreztem azt egy percig se, amit kellene. Megpróbáltam beleszeretni, de képtelen voltam rá, annak ellenére, hogy nagyon kedveltem és vonzott is. Úgyhogy 2 év után nem tartok sehol. Nem hiszem, hogy tudna rajtam segíteni bármilyen pszichológus.
2020. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálam is lassan ennyi ideje lesz, hogy képes érzéseket kiváltani belőlem. Rengeteget türelem, rengeteg idő.. Más nem segít.
2020. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem 7 év volt a legtöbb. De mindig csak akkor segített valami, amikor találtam egy újabb szerelmet.
2020. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!