Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire tartják a párok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartják a párok online felületen a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mi úgy 2-3 hete jöttünk össze a barátommal,előtte sokáig csak messengeren beszélgettünk,majd ugye megvolt a telefonálás és a videochat is. Nagyon sok témánk volt neten keresztül,majd ugye személyesen még jobban kibontakoztunk.

Ő idén lesz 29 éves én pedig 20. 2napot úgy töltöttünk eddig ,hogy egész végig itt volt velem, reggeltől estig. Tegnap 8ra itt volt, majd este fél 10-kor ment a vonattal haza. Ma igazából kb.semmit nem beszéltünk, több óra telt el,mire válaszolt nekem, de persze én is volt,hogy eltűntem fb-ról,tanultam, segítettem nagymamámnak, stb. Nem haragszom rá,meg elég gyerekes dolog ezért veszekedni valakivel. Ezzel az egésszel kapcsolatban nekem az esik csak rosszul ,hogy most mondta,hogy kicsit szeretne egyedül lenni, mással foglalkozni. Ezzel semmi baj nincs, én is ilyen vagyok,nem is vagyunk összenőve szerencsére,viszont úgy gondolom,hogy ennyit mondhatott volna már reggel is,mert akkor nem agyalom szét magam egész napon keresztül,hogy mi a baja. Ezt mondtam is neki,hogy igazán leírhatta volna,teljesen nyugodtan, bármifajta negatív vetület nélkül. Azt mondta,tudta,hogy nekem is van más elfoglaltságom,és hogy nem is tud mit mondani/írni.

Lehet én reagálom túl,de úgy vagyok vele,hogyha egész nap itt van velem,majd hazamegy és nem ír másnap már semmit,az elég éles átmenet a kettő között, és nem feltétlenül jó érzés+ gondolatolvasó sem vagyok.


Másnál ez hogy van? Nyilván nekem még ki kell tapasztalnom,hogy ő milyen, és ehhez idő szükséges. Valakinek van hasonló tapasztalata? Milyen a kapcsolat azoknál a pároknál,ahol csak személyes kontaktus van?(nyilván egy találkozó egyeztetésén kívüli chatelésre értem) Gondolom nagyon sokan nem is találkoznak egyáltalán a vírus óta... Másoknak nem ment rá a kapcsolatuk a bezártságra és arra,hogy csak neten tudnak beszélni?

Köszi a válaszokat!



2020. máj. 12. 20:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Lemaradt,hogy a barátom kettőnk közül az idősebb (bár nem hiszem hogy ennek van jelentősége).
2020. máj. 12. 20:37
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Mi már régóta együtt élünk, de távkapcsolatnak indult és még így is nagyon keveset tartottuk a kapcsolatot online. Chaten max pár sort, azt se minden nap, heti egyszer videochat, telefonálni egyáltalán nem. Most már csak annyit írunk egymásnak, hogy mit hozzon a másik a boltból, vagy valami vicces mémet :D Vannak, akik nem tudják magukat rendesen kifejezni online és akik számára ez a kommunikációs forma semmit sem ad a kapcsolathoz. Én is ilyen vagyok, a férjem is ilyen, ha teljesen kiiktathatnám a chatet, nem hiányozna. 32 évesen közelebb állok a barátod korosztályához, mint a tiédhez és nagyon kevés barátom chatelgetős, a személyes kapcsolatot nem pótolja semmi és az ilyen felszínes mizu-típusú beszélgetések nem mindenkinek építőek, ettől még szerethet. Ha igényed lenne gyakrabban kommunikálni, a legcélszerűbb, ha ezt egyszerűen egyenesen elmondod neki, mindenféle neheztelés vagy vádaskodás nélkül, hogy erre van igényed és beszéljetek meg egy rendszert, ami mindkettőtöknek megfelel.
2020. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk is távkapcsolat volt hosszú ideig. Kezdetben messengereztünk javarészt, és napi egy hosszabb telefonhívás volt talán. Aztán én megútáltam az egész írkálást, a személytelenségével, plusz a rengeteg hangulatjellel, melyek sokszor nem is a másik fél igazi lelkiállapotát tükrözték. És ami a legfontosabb: Amit kb. 2 órán keresztül összepötyögtünk, azt telefonon 30 perc alatt lazán meg tudtuk beszélni. Így átálltunk napi 2-3 telefonbeszélgetésre, ha meg volt valami érdekes megosztandó tartalom, arra maradt a messenger. Én még az offline világban nőttem fel, ezért amint megnézem facen/messengeren amit akarok, azonnal kijelentkezek és a netet is kilövöm a mobilon. A folytonos elérhetőség megöli a privátszférát.
2020. máj. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!