Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Helyesen tettem, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen tettem, hogy még most visszaléptem?

Figyelt kérdés

Szóval, 24 éves srác vagyok, és a munkahelyemen elég bonyolult kapcsolatom lett egy kolléganőmmel. Ő már lassan 50 felé ballag, de korához képest jól néz ki. Eléggé belé estem, nem erős szerelem, de nagyon vonzódom hozzá.

Ő is hozzám, és már apró csókszerűségeink is voltak. Megbeszéltük, hogy titokban lehetne viszonyunk, munka után összejárhatnánk, meg minden, én pedig bele is mentem, de mégis visszaléptem.


Nem éreztem magam késznek rá.

Titkolódzni a munkahelyen, anyám előtt, meg nyilván azért emberek közé sem mehetünk csak úgy, mit szólnának? Vannak gyerekei, akik ki tudja mit gondolnának, ha megtudnák?

Nameg azért nagy teher egy ilyet titokban tartani, és ha bármi adódik, nem tudnám kinek elsírni a bánatom, max vadidegeneknek a neten.

Anyámnak mégse mondhatom el, hogy mi van.

Meg azért ha ő mégis összejönne egy korabelivel, akkor én azt nehezen dolgoznám fel.

Stb.


Szerintetek jól döntöttem, hogy nem mentem bele?



2020. máj. 12. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted.
2020. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ne anyukádtól tarts már kérlek 😀 nem vagy óvodás! De egyébként meg szerintem jól tetted, mert lehet hogy tényleg össze jönne egy vele egy időssel, ugye nyilván veled nem lett volna valószínűleg publikus kapcsolata soha, és netán bele szerettél volna akkor csak csalódás lett volna a vége. Szóval igen, jól tetted szerintem.
2020. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem anyukámtól tartok, hiszen ő azért igen csak megértő, de mégis ha a kollégák és a főnökeink rájönnek?

Nem lehet ott sem örökké titkolni. Előbb-utóbb kibukna.

Nameg az emberek, hogy néznének ránk, ha meglátnának minket együtt? Engem nem érdekelne, de mégis "gúny tárgya" lennénk, vagy hogy mondják. Megvetnének minket, és nem lenne kellemes ebben a tudatban élni vele...

2020. máj. 12. 21:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy inkább visszaléptél! Volt munkahelyi kapcsolatom egy 50-es nővel, csakhogy ő nem bírta féken tartani magát a kolégát előtt, és mindenkinek meg akarta mutatni, hogy együtt vagyunk. Persze ezáltal folyton célkeresztben is voltunk. Folyamatosan féltékenykedett minden kolléganőre, akivel 2 mondatot beszéltem, pedig csak a munkámat végeztem, és muszáj volt odamennem ha megállt a gépük. Az meg, hogy jól néz ki részletkérdés, mert valószínűleg a ruha alatt már igencsak látszik a kor.

44F

2020. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy azt hidd, hogy ez a nő komoly, hosszú kapcsolatot akart veled. Úgy gondolta, hogy itt egy 25 évvel fiatalabb srác, szexelünk pár hónapig, jól érezzünk magunkat aztán megyünk a magunk útjára. Szerelem itt nem játszik.


Szerintem jól tetted. Ilyen viszonyba akkor lehet belemenni, ha egyébként nincs igényed normális kapcsolatra.

2020. máj. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Savlekotő ***** válasza:
100%
Egyet értek előzővel,itt csak kurogatás lett volna a részéről, aztán lehet más is játszik nála.. Amúgy elég fura h 24 évesen egy 50 ves hoz lázba.
2020. máj. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Arahand1 válasza:
72%
Én simán dugtam volna egy ideig
2020. máj. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak a bonyodalmakat kaptad volna a nyakadba. Az meg nem hiányzik senkinek. Nyilván normális kapcsolat ebből nem született volna soha...
2020. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hosszú távon teljesen jól tetted!!! ;) :)
2020. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!