Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van szükségem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szükségem a barátnőmre állandóan?

Figyelt kérdés
A karantén alatt nem találkoztunk 1 hónapig ami érzelmileg nagyon megviselő volt és többször majdnem szakítottunk. Most így 1 hónap után ismételten találkoztunk minden nagyon szuper volt több napig együtt voltunk viszont most ahogy hazajöttem kezdek depressziós lenni és nagyon egyedül érezni magamat. Nincs köztünk semmi rossz csak 1 óra után is már úgy hiányolom hogy nagyon. Ezekelőtt nem volt így amig ment az élet normálisan. Elvoltam volt hogy több napig nem találkoztunk és megtaláltam az elfoglaltságomat. De most nagyon nehéz és csak rá gondolok.

2020. máj. 15. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem azért érzed így, mert unatkozol? Dolgozol?

Szerintem ha visszatér az élet a rendes kerékvágásba, el fog múlni ez az érzésed.

2020. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Mert támaszkodni se akarok rá. Akarok teljes életet élni.
2020. máj. 15. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!