Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Már tobb, mint egy éve szerelmes vagyok a fonokombe.. Fiatal, jóképű férfi, en csinos, fiatal lány vagyok.

Sokszor összeakad a pillantásunk, erzem, hogy néz és keresi a kontaktust, de munkán kívül nem nagyon beszélget velem. Tudom, hogy van barátnője, elvileg évek óta,de abban bízom, hogy ez egyszer majd változik, és lehet köztünk valami. En odavagyok érte, és sehogyan sem tudom kiverni a fejembol..



2020. máj. 17. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alapján? Erős 50%-ot adnék a dolognak.
2020. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazabol azt nem tudom, hogy el kéne-e engednem, vagy inkább türelmesen varjak Rá akár évekig?
2020. máj. 17. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

El kéne bizony engedni, és találni mást. Már most ráerőltettél az agyadban egy nem létező ideálképet, ami tök ellehetetlenít mindent. Nem tudsz ismerkedni se lassan máasal, mert őket rosszabbnak látod nála. Pedig nem ismerheted a főnit annyira, hogy ilyeneket gondolhass. Kell figyelni ezekre a gondolatokra, és semlegesíteni kell őket. Tisztán kell látnod!


Összejönni, amúgy nem lenne rossz, persze. De látod, ez esélytelen most nektek. Neki párja, és a munkatársi kapcsolat már amúgy is kötelez szigorúan szakmailag tartani a kapcsolatot. Nem véletlenül. Ha egyedül lenne, akkor azt mondnám, hogy megérné, mert lehet köztetek balami, és rossz esetben max elmész. Jelen helyzetben viszont csak rossz eset van. Nem érdemes várni, em érdemes epekedni, mert az csak önbecsapás, abból is a hatalmas fajta.

2020. máj. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tetszel neki, de ha barátnője van akkor hagyd
2020. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a főnököd akarna veled kapcsolatot teremteni, akkor a bő egy év ismeretség alatt bőven megtette volna.

Álomba ringattad magad, de ébredj fel! Amúgy sem szül sok jót, ha a főnök kikezd a beosztottjával...

2020. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!