Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen nehéz szeretettelj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz szeretetteljes kapcsolatot taláni? 23/F

Figyelt kérdés

Rég óta szeretnék találni egy olyan lányt akivel tényleg szeretjük egymást és nem ilyen látszat kapcsolat, mint a legtöbb.

Még igazán sosem voltam szerelmes. Úgy érzem a lányok többséget nem is lehet megszeretni.

Olyan rossz bele gondolni abba hogy lehet sosem lesz ilyen kapcsolatban részem, meg a tini szerelem is kimaradt, meg szerintem sok másnak is.


Ti is ezt érzitek?


2020. máj. 19. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nincsenek normális nők, csak annak látszók. Mindegyik a feministák bükszkeséget hangsúlyozza burkoltan.


Azt javaslom, dugd meg azt, aki az utadba kerül, húzd le pénzzel, utána tilsd le mindenhonnan.


Légy férfi

2020. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Mert a férfiak sem úgy bánnak a nővel, ahogy kéne. Exem is ugyanezt csinálta. A randizás elején ment a szöveg, hogy egy harmonikus, hosszútávú kapcsolatot szeretne, amiben kölcsönösen támogatják egymást a kedvesével, minél több időt töltenek együtt, alig várja, hogy elköltözzön otthoról a szerelmével, hogy megnősüljön és gyereke legyen. Ehhez képest összejöttünk, és ahogy lecsengett a rózsaszín köd, 0 támogatás volt az ő részéről, 0 megértés, 0 kompromisszumkészség, 0 törődés, elhanyagolt, kb heti 1x láttam, és egy idő után le se feküdtem vele, mert arra a heti 1x3 órára nem volt kedvem csak egy lyuknak lenni, és még neki állt fejjebb, hogy ha lenne szex, akkor szívesebben jönne... csak magával foglalkozott, csak az ő problémái számítottak, én támogassam őt és legyek mellette a nehéz életszakaszban, viszonzást persze nem kaptam.

Ez csak személyes tapasztalat, nem állítom, hogy minden férfi ilyen, de szerintem sok pasinál elvárás, hogy a nő szeresse és támogassa, de úgy, hogy ő közben éli a saját kis életét a haverokkal, hobbikkal, meg ami Neki fontos, a nő pedig "a háttérből figyeljen" és legyen mellette.

Nyugodtan jöhet a lepontozás...

2020. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehéz találni a mai világban, a probléma inkább azzal van, hogy az emberek tudatosan keresik. Általában a tinderen stb. helyeken is azon embereknek lesz jó kapcsolata, akik poénra veszik stb.


Ne keresd, élvezd jól magad, de légy nyitott, beszélj sokat. Ne a világot hibáztasd.

Kérdésedre válaszolva én sosem éreztem ilyet. Hate me, de mindig magamra összpontosítottam, és ha jött valaki akivel megismerkedtem, jó volt köztünk a viszony, akkor általában szép kapcsolat is lett belőle, kivéve pár kapcsolat véget :D

2020. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki szeretetre méltó, lelkileg egészséges ember annak soha nincs problémája ilyen kapcsolatot találni.
2020. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!