Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet azt tudni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet azt tudni hogy a kinézetem alapján lehet-e esélyem a lányoknál?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkozom, hogy vajon mások mit gondolhatnak rólam, főleg lányok. pl el tudna engem egy lány fogadni barátnak. Mivel még sosem volt barátnőm ezért nem tudom hogy lehet e esélyem...

Bár ha azt nézzük akkor láttam már olyan fiút lánnyal aki szerintem előnytelenebbül néz ki nálam. Jó persze tudom nem csak a kinézet a fontos hanem a belső is.

Így hogy nem volt barátnőm, utcán nem szoktam látni hogy megnéznek a lányok, miből lehet tudni hogy lehet e esélyem náluk?


Így nézek ki nagyjából: Átlagnál vékonyabb alkat, 190 cm magasság, átlagos arc, hajam nem divatos, öltözködésem átlagos, igényes. Viselkedésem szolid, kicsit önbizalomhiányos.


2020. máj. 19. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

sehogy

lévén minden nőnek más pasi tetszik

2020. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Ha össze tudnál hozni egyéjszakásokat (nem muszáj le is feküdni a lánnyal csak megnézni kapható lenne-e) akkor a külsőd rendben van.
2020. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj a külsőddel. Ha jófej is vagy mellé, simán lesz barátnőd.
2020. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Clay Morrow ***** válasza:
Mindenkinek van valamennyi esélye, csak ez nagyon változó. Ezt így nem lehet kideríteni. Attól mert nem vagy jóképű, még simán leállhat nő veled barátkozni, havernak, így ez nem lesz releváns.
2020. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4# És abban mi a jó ha barátkozni akar veled egy nő?
2020. máj. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Clay Morrow ***** válasza:
Nőkkel való interakció, tapasztalatszerzés. A kérdező írta a barátságot is, ezért tértem ki arra.
2020. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
beszélgetsz 10 000 nővel, ha abból nem jön össze kapcsolat, akkor nincs esélyed.
2020. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!