Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megbeszéltük hogy nem találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltük hogy nem találkozunk többet de mindig keres mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam én nem tudok mit érzek iránta. Még szilveszterkor volt egy buli munkatarsakkal ott ismertem jobban meg. Ittam vele utána haza kísért és itt maradt nálam éjszaka. Azóta találkozgatunk de tudjuk mindketten hogy ez nem jó nem akarok én sem munkatarssal össze jönni. De mikor felhiv mindig rá vesz hogy talizzunk én meg nem tudok nemet mondani. 23N, ő 25 éves

#Pasi, munkahely
2020. máj. 19. 23:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
"Nem tudok nemet mondani" pedig ennyi lenne csak a dolgod, egy határozott nemet mondani arra, amit nem akarsz - ha tényleg nem akarod.
2020. máj. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!