Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összeköltöztünk a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöztünk a párommal fele szeretném dobni a monoton napokat hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok Réka vagyok! Együtt vagyunk a párommal már 4 éve és most költöztünk össze kb 5 hónapja! Minden szuper nagyon-nagyon szeretjük egymást, de persze vannak veszekedések mint minden normál párkapcsolatban! Tudnátok segítenek nekem abban hogy meglepjem néha valamivel, mert néha túl monoton egy hét semmi új nincs! Valami programra gondoltam vagy esetleg valami kicsit sexire! Köszönöm előre is!

2020. máj. 23. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az emberek 99%-ának az élete egyszerű, unalmas, és monoton.
2020. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Szia, én Géza vagyok! Szerintem töltsétek le a minecraftot, és survivalozzatok, ha meg valami sexivel akarod meglepni, irány az ágy!
2020. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Van egy csomó alkotó ember aki tett azért, hogy a te életed ne legyen monoton. Vannak játékok (vannak amelyeket ki se lehet játszani, csak a folyamatos fejlődés a cél <-> közös elfoglaltság tud lenni), filmek (nagyon hosszú beszélgetéseket eredményezhet egy-egy mélyebb film elemzése, átbeszélése), sorozatok (mostanában rengeteg jó sorozat van), könyvek (önmegismerő könyvek pl.)

Plusz a szex.

2020. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

5 hónap együttélés után unalmasok a hetek :D


hajajajajjj.. rossz előjel.

2020. máj. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A sexel nincs semmi probléma nálunk!

És nem azt írtam hogy unalmas hanem azt hogy monoton! Mivel minden hétköznap munka hétvégén egy pár közös program, házimunka, találkozás a barátokkal ennyi! És én ezt szeretném kicsit fel dobni! Köszönöm a válaszokat!

2020. máj. 23. 11:27
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
5-ös Igen, ezt hívják életnek. Honnan tudjuk, hogy mire vágysz? Hétköznap mozi, étterem, közös főzés, szerepjáték az ágyban, kikötözés..
2020. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha magatok vagytok. tegyétek félre a telefont, a laptopot, meg a TV-t, és csak egymásra figyeljetek. Ez a hosszú és tartalmas párkapcsolat titka.
2020. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!