Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után számít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után számít egy kapcsolat komolynak?

Figyelt kérdés

Eddig 1 db fél éves kapcsolatom volt, számomra már az komolynak mondható mert olyan dolgokat éltünk át együtt. Pl: ha az aktuális barátod kérdezi, akkor mennyi ideig tartó kapcsolatokat sorolsz a komoly kategóriába?

Kinek mennyi idő után lesz egy kapcsolat komoly?



2020. máj. 23. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten az idő függvénye.
2020. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem idő függvénye, hanem hogy hogyan állsz a másikhoz, hogyan állsz az egész kapcsolathoz. Ha vannak közös tervek, célok, akkor 1-2 hónap után is lehet komolynak nevezni.

Ha csak összejársz valakivel dugni, és el sem tudod képzelni, hogy összeköltözz vele, ne adj isten összeházasodjatok, közös gyereketek legyen, akkor 3 éves szexkapcsolatot sem lehet komolynak nevezni.

2020. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nem idő függvénye sokkal inkább az, hogyan jöttök ki egymással van-e közös tervetek hogyan jöttök ki egymással a kapcsolatotok mennyire mélyült el.
2020. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a komoly kapcsolat, amikor felvállaljátok az ismerősök, rokonok előtt, hogy együtt vagytok. Büszke vagy a barátodra/ barátnődre.
2020. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem idő kérdése, hanem érzitek belül, hogy teljesen összetartoztok. Amúgy még ahhoz sem kéne kötni, én eleve úgy állnék egy kapcsolathoz, hogy már az ismerkedés elején kiderüljön, hogy komoly párkapcsolatot keresek. Meg pl én szeretek szóval tiszta lappal játszani, szóval már rögtön az elején tisztázva lenne, hogy ki mit szeretne, és akkor ha ő nem azt keres, akár szóban mondja, vagy látszik rajta a viselkedéséből/megnyilvánulásaiból, hogy ő nem komoly párkapcsolatot akar; akkor onnantól már nem is lenne semmi. Tehát én eleve már csak komolyba kezdenék bele; csak úgy indulnék neki.
2020. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!